Rowenta

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, Módosítva: 2014. december 18.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Hajformázók

A Rowenta Volum’24 Respectissim professzionális hajtőemelő forradalmi technológiájának köszönhetően hosszan tartó XXL dús hatást, fénylő, szép és egészséges hajat varázsol pillanatok alatt. Egyedi, forgó, melegített henger kerámia bevonattal megemeli a hajat a hajtőtől a hajvégig, így dús hatást kölcsönöz a hajkoronának. Thermo Protect rendszere biztosítja a fejbőr védelmét, miközben lehetővé teszi a hajtövektől való biztonságos használatot. Az ideális 170°C-os hőmérséklet gondoskodik a haj szépségéről, egészségéről, formázhatóságáról anélkül, hogy károsítaná. A termék forradalmi alakja kényelmes használatot biztosít. Ionizáló funkciója semlegesíti az elektrosztatikusságot, és lágy, ragyogóan fényes, könnyen kezelhető hajat varázsol.

noemiparducz

2016. január 11.

Sajnos nekem hamar lelapul a hajam, ez a hajformázó viszont csodát tesz vele. Régebben lakkoztam és tupíroztam, ám attól száraz lett. Ezzel a kicsikével viszont sokkal tartósabb és szebb eredményt lehet elérni, mikor legutóbb használtam, anyukám megkérdezte, hogy a fodrásztól jövök-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Esther

2015. április 21.

Nagyon szeretem ezt a kis kütyüt. Engem az ilyesmivel kilóra meg lehet venni, így azonnal rohantam is megvenni, miután megláttam a reklámot. :) Gyakorlatilag minden reggel használom és rengeteget javít a hajam tartásán. Csodát nem kell tőle várni, de akinek tartás nélküli, lelapuló haja van, annál biztosan beválik, természetes volument ad a hajnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.