Royal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Halfway, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ecsetek

4 szemre és 1 arcra való ecsetet tartalmaz.

ljudith78

2012. március 31.

Én 1000 ft-ért vettem egy ilyen szettet, de mondhatom kukába való portéka...Az Essence ecsetei százszor jobbak (holott azok sem csúcsminőségűek, de legalább ár-érték arányban rendben vannak). Az ecsetek nem elég tömöttek, hullajtják a szőrüket, a festéket is elég gyatrán veszik fel. Aki még soha nem használt ecsetet sminkeléshez annak talán nem tűnik gagyinak, de egy Sigma vagy Coastal Scents ecsethez képest nagyon az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.