Royal Crown

Ár:   108 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2020. május 4.

Ár:   108 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: mandarin, bergamott, menta, citrusok, rozmaring, kamilla

Szívjegyek: narancsvirág, seprű jeneszter (spartium junceum), olajfa virág, írisz, jázmin, nárcisz

Alapjegyek: tölgyfazuzmó (oakmoss), abszint, ciprus, artemisia/davana (artemisia absinthium), masztix (pistacia lentiscus)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Myrtle

2021. január 8.

Számomra ez az "alapértelmezett" unisex parfüm, tökéletesen egyesíti magában a férfias és nőies jegyeket, patikamérlegen kibalanszírozott arányban. A kifújás pillanatában örvénylő citrusokat, keserédes grapefruit magot érezni, majd egy hűsítően mentás, zöldfűszereket és virágokat is magával repítő fuvallatben érkezik egy gyönyörű kert-élmény. Ez később egy szénás, erdős nyáresti hangulatba fordul, szinte érezni az elszáradt füvet a talpunk alatt. Hihetetlen melankolikus, egyben emlékeket idéző és gondolkodásra késztető illat, engem levett a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Norella

2020. május 14.

Leginukàbb Diptyque Oyedo-hoz hasonlît , citromos , narancsos savanyú cukorka illata van !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.