Royal Crown

Ár:   108 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   108 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: balzsamos-ámbrás

Fejjegyek: koriander, oregánó, angyalgyökér, elemi, sáfrány

Szívjegyek: tubarózsa, vanília, marokkói rózsa

Alapjegyek: szürke borostyán, pacsuli, burmai oud, castoreum, szantál, omani arany tömjén, mirha, cédrusfa, labdanum, gurium, fekete ámbra, styrax, dohány

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Alsace

2021. november 2.

Kifújáskor mintha az összes csodás összetevője szeretne bemutatkozni, ahogyan a boszorkánymester éppen beledobta az üstbe őket. A fűszerek, a száraz sáfrány, és a kissé gyógynövényes érzetű elemi gyanta. Egy csipetnyi sós ámbra aztán a parázson melegszik össze a sok csodás összetevő. Körbeülik az üstöt a gondolataim és lassan, belélegezve ezt a megnyugtató illatot elcsendesednek.

Valaki a Saffron Amberhez azt írta meditatív illat, nekem a Noor az. Egyébként sok hasonlóságot vélek felfedezni az Ambre 114 és őközte, ami nem véletlen, hiszen a Histoires de Perfumes 2001-ben alkotta meg a referencia ámbrát, addig a Noor 10 év múlva piacra dobta az ő boszorkányfőzetét. Az Ambre 114 rajtam kevésbé lineáris leszáradás után, még sokáig érezni a szantált, addig a Noorban már csak az ámbra, de az minden mennyiségben. A Noorból 1 fújás is verhetetlen tartósággal bír, még most is érzem a reggeli fújást.

Innentől döntse el mindenki a bőre és/vagy a pénztárcája függvényében mely illatot viszi haza majd.😉

Én pedig nagyon köszönöm lazolkovnak, hogy megismerhettem ezt a különleges parfümöt egy kis kóstoló erejéig 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

lazolkov

2020. január 17.

Mély, fűszeresen gyantás, ámbrával és pacsulival hevített zsigeri illat, ördögien intenzív és sötét aromák őrületes kavalkádja, mely túlmutat érzékeink eleddig elérhetetlennek tűnő vágyain is, egy séta lelkünk legmélyebb bugyraiban. Egy igazi ámbrás drágakő, varázslatosan gyógyító erővel egy álomszerű belső utazásra invitál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.