Rubella

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   45+45 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Euro Family   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2013. április 13.

Kiszerelés:   45+45 ml
Lelőhely:   Euro Family
Kategória:   Hajfestékek

Intenzív színeket tartalmazó, c-vitaminos hajfesték. Extra tartós.

Lujzimadar1991

2020. december 25.

Annyit nyújt ez a termék, amennyi az ára! :) 3 mosással kijött a hajamból...de nagyon könnyű volt használni, felvinni...a színeredménnyel meg voltam elégedve, de nem tartós...Ráadásul színvédő sampont használtam utána, és még úgyis kijött 3 mosással...de arra tökéletes, ha egy kis ideig változtatni szeretne a hajszínén az ember! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

Bettina13

2017. március 19.

Néhányszor használtam, pár árnyalatnyi sötétítésre. A sötétbarna és fekete színeiből használtam sokat, nagyon jól fedtek, de hamar koptak. Múltkoriban láttam, hogy még a fodrász is használta másnál ősz hajszálak fedésére. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

panteranera

2015. december 4.

Nagyon szeretem ezt a hajfestéket, 2 szőke árnyalatot használok: 10 - hamvasszőke és 7 - sötétszőke. Eredetileg középbarna a hajam, a sötétszőke mindenféle világosítás nélkül, egyenletesen fedi a töveimet, a másikkal melírozni szoktam, ha világosabb összhatást szeretnék elérni. Nem sárgít vagy vörösít egyik sem, szép hamvas árnyalatok (azért a hamvasító sampon sosem árt a szőkített hajnak), nem is fakul ki a következő festésig. Sokkal jobb, mint bármelyik drágább társa akár a fodrásznál. Nekem egyáltalán nem csöpögött, bár én ecsettel szoktam felvinni, de van hozzá felvivő flakon is, ami kezdőknek nagy segítség. Kár, hogy nem elérhető több helyen, én a G-Robyban szoktam beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

SLetti

2015. január 11.

Nem rossz:) én kékesfeketével festettem a hajam,szerintem tök jó kis festék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Nem rossz:) én kékesfeketével festettem a hajam,szerintem tök jó kis festék.

victorika

2014. november 20.

Nos...Én most melíroztam a fenti képen látható gesztenyebarna árnyalattal szőke hajamba.
Az állaga túl folyékony, csöpög, borzalmasan nézett ki a fürdő.( Nyilván ez az én bénázásomnak is köszönhető! :P ) Az eredmény: fekete tincsek! Még szerencse, hogy csak frufru-melír volt... remélem, hamar kikopik! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

GI85

2014. március 29.

Olcsó és jó. A leírás a dobozban nagyon rövid, az lehetne jobb is, de ez a festék minőségén nem változtat. Van hozzá tubus, ami nekem pozitív. Én szőkéket használtam. Eléggé féltem előtte, mert olvastam, hogy volt, akinek barna lett a szőke festéktől. De nálam két féle szőkénél az a szín volt,aminek lennie kellett. Hamvas és a legszőkébb(azt hiszem az már szőkítőnek volt nevezve). Kicsit csíp egy pillanatig, mikor felviszem, de aztán elmúlik(nálam ez nagyszám, mert engem a syoss óta majdnem minden irritál). A palette habos festékét nálam nem szárnyalja túl, de meg vagyok vele elégedve és nagyon olcsó. Az ára miatt ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

pinkpunkcat91

2013. április 27.

Nekem nem vált be,de nem vagyunk egyformák :) .A szőkére szívatott hajamon az intenzív vörös inkább sötétbarna lett.Ráadásul nagyon kiszárította a hajam,annak ellenére,hogy olívás balzsamot használtam utána.Nem hiszem,hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Jelizz

2013. április 19.

Ez nagyon ott van *-*
Nagyon tartós kb 1 hónapig úgy bírta h tényleg nem kopott nagyon...
szép ápoltá teszi a hajat :))
én 300 Ft körül vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 19.

Ez nagyon ott van *-*
Nagyon tartós kb 1 hónapig úgy bírta h tényleg nem kopott nagyon...
szép ápoltá teszi a hajat :))
én 300 Ft körül vettem