Ruby Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. március 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

• 2 db  szivacsos applikátor szemre
  • 1 db ecset pirosítóhoz

judit87

2011. március 10.

Nagyon megvagyok vele elégedve.Nagyon tartósak a szemhéjfestékek és a pirosítók.Mennyasszonyi sminkhez, alkalmi vagy nappali sminkek készítéséhez használom mint kozmetikus és saját magamon is persze.Nem pereg le, nem kopik.Akár 24 órát is kibír.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 10.