Ruby Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. április 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az igazán keskeny dobozkában

• 18 árnyalatban szemhéjfestékek
  • 1 db aplikátor bújik meg.

nadalandy

2014. július 30.

Nekem a 25-ös paletta van meg, amiből 4 pirosító.
Imádom. Szeretem a minőségét, a gyönyörű tartós pigmentált színeket.
Az aplikátora vacak.
Amit nem szeretek, hogy picit kicsi a paletta, így nehéz kivenni a színeket.
De tényleg nagyon nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Nekem a 25-ös paletta van meg, amiből 4 pirosító.
Imádom. Szeretem a minőségét, a gyönyörű tartós pigmentált színeket.
Az aplikátora vacak.
Amit nem szeretek, hogy picit kicsi a paletta, így nehéz kivenni a színeket.
De tényleg nagyon nagyon jó.

Hoogie

2014. február 3.

Talán ezaz ami nekem megvolt... szépek a színei, jól csillognak és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Talán ezaz ami nekem megvolt... szépek a színei, jól csillognak és tartós is!

lexx

2013. június 14.

Ajándékba kaptam még anno, nem sok reményt fűztem hozzá, DE.. : Nekem egy arany szív alakú -emeletes-tükrös verziója van meg, az is Ruby Rose márka. A színek tartósak, nagyon sok van, alig győzöm váltogatni, nem is kenődik. Púder, pirosító is van hozzá. Nem tudom hol lehet beszerezni, meg mennyiért de én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Sephira

2012. április 17.

Anyukámnak vettem egyszer ilyet, talán pont a fent lévőt. A méretén lepődtem meg milyen kicsi, de így utólag nem baj mert befér minden táskába. Neki nagyon bevált, ahogy fogalmazott ''rá van kattanva''. Tényleg szép, intenzív, gyöngyházas színei vannak, nem kell belőlük sok, a színskála változatos..De a számomra fura illata és összetevői miatt többet nem venném másnak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Bibi

2012. április 1.

Jobban szeretem a matt színeket, de ebben a palettában nagyon szép árnyalatok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.