Rugard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Mandulatejjel, hyaluronsavval és vitaminokkal normál és száraz bőrre.

A bőr öregedési folyamatát lassító, különleges hidratáló arckrém, amely a kozmetikai hatóanyagokat liposzómák segítségével juttatja a bőr mélyebb rétegeibe, ezáltal hatékonyabban javítja annak szerkezetét.

A magas antioxidáns vitamin tartalma véd a fény által kiváltott bőröregedéstől és a káros környezeti ártalmaktól. A bőrnyugtató mandulatej és hyaluronsav kombináció növeli a bőr vízmegkötő képességét.

Rendszeres használatával felerősödik a bőr megújulási folyamata,  friss, fiatalos szerkezetet kap.

Kiszerelés: 50 ml