Rugard

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   HerbaHáz, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Doribako93, Módosítva: 2018. november 28.

Lelőhely:   HerbaHáz, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Rugard Urea 10% testápoló krém különösen az érzékeny és száraz, viszketésre hajlamos bőrre ajánlott. Megnyugtatja, gyengéden regenerálja és érezhetően puhává teszi a bőrt. Az urea megköti a nedvességet. Az értékes mandula-, sárgabarackmag- és avokádóolaj ápolja és kisimítja a bőrt.

Doribako93

2018. november 19.

Illatmentes, kellemesen beszívódó, nem ragacsos, hidratáló testápoló. Én bőven kenem az arcomra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.