Rusk

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Najtha89, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

A Thermal Serum kisimítja és elzárja a kutikulát, ezzel azonnal kiküszöböli a szárazságot és a göndörséget, valamint védelmet nyújt a napfénnyel szemben is. Használata főként meleg levegős formázás előtt és után ajánlott, a szérum ugyanis megvédi a hajat a hő okozta károktól, a kész frizurát pedig selymes, lágy, egészséges kinézetűvé varázsolja.

kissannamarika

2017. november 8.

Most kezdtem el használni, eddig a lila verzióját használtam. Nagyon meg vagyok eddig elégedve, minden nap használom a hajvégeimre amik a szőkítéstől erősen roncsolódtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Koltaikatalin5

2017. október 16.

Nagyon szeretem, hihetetlenül sokáig jó és sokat segít a töredezett hajvégeken!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon szeretem, hihetetlenül sokáig jó és sokat segít a töredezett hajvégeken!

Najtha89

2017. május 9.

Ehhez a szérumhoz akkor jutottam, amikor megvettem egy 3as szettet a magic hair kapszulákból, és ezt ajándékba adták hozzá.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert tényleg nagyon puha lesz a hajam a használat után, ezenkìvül tartósabb a hajvasalás utáni egyenesség, habár nekem alapból hamar visszahullámosodik a hajam, de ha ezt használom akkor a következő hajmosásig megmarad az alap formája és a puhaság is.
És ami nagyon nagy plusz hogy nem zsìrosodik tőle a hajam, habár nemcsak a végére viszem fel hanem a teljes hajfelületre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Hidratálók: Dimethiconol