S Budget

Ár:   285 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teddy, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Talkum alapú testápoló hintőpor, amely a bőr felületén egyenletesen eloszlatható, kellemesen szárazon tartja és ápolja a bőrt. Természetes kamilla illóolajat tartalmaz.

Kiszerelés: 125g

Bubus06

2020. március 17.

Én is száraz samponnak használom az összes hintőport szinte. :D :) Pénztárca barátabbak mint a direkt erre a célra kifejlesztett drogériás száraz samponok, és ugyanazt tudják mint azok. Akkor meg nem mindegy, hogy mi rakódik abban az 1-2 napban az ember hajára? (amíg eltoljuk a hajmosást)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Hecate

2020. január 29.

Olcsó, de amit egy hintőpornak tudnia kell azt hozza. Szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Olcsó, de amit egy hintőpornak tudnia kell azt hozza. Szívesen ajánlom.

evasimonyi

2020. január 7.

Szarazsamponnak vettem, eleg olcso volt, hogy megerjen egy probat, illata es allaga szuper.
Nyaron neha dezodor helyett is hasznalom, egesz napos maszkalas utan otthon labra is, nagyon kellemes, friss hatast er el.
Melegben balettciponek illetve papucsnak altalaban beszorom vele az aljat, sokkal jobb erzes igy elindulni nyaron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 7.

evetish

2018. augusztus 12.

Szárazsamponként használom, nagyon jó, a hajam több napot is kibír vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Szárazsamponként használom, nagyon jó, a hajam több napot is kibír vele.

Adri994

2017. augusztus 19.

Én is erősíteném a szárazsamponozók táborát :)
A Dry nevű förmedményről tértem át, hiába világosbarna a hajam, mindig látszott, amikor azzal beszórtam (hiába suvickoltam a törölközővel...) a hintőpor szuper, lábizzadásra is szoktam néha használni, megérte az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Én is erősíteném a szárazsamponozók táborát :)

Gretoo

2016. augusztus 4.

Szárazsampont kerestem a boltban, mire a lakótársam javasolta, hogy próbáljam ki ezt a hintőport. Nagyon örülök, hogy rábeszélt, mert nagyon jó áron lehet beszerezni és jól rendbe rakja az amúgy erősen zsírosodó hajamat, 1-2 nappal simán ki tudom tolni a hajmosás idejét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

magyaredina

2015. november 29.

A hajamra szoktam használni. Kellemes az illata, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

A hajamra szoktam használni. Kellemes az illata, olcsó.

Keszter25

2015. szeptember 25.

Szuper hintőpor jó áron! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Szuper hintőpor jó áron! :)

prehalekjudit

2015. május 16.

Jő kis hintőpor én is használom időnként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Jő kis hintőpor én is használom időnként.

nicestgirl7

2014. január 31.

Teljesen jó hintőpor nagyon jó áron. Nagy részét szárazsampon helyett használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance