S Budget

Ár:   285 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teddy, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Talkum alapú testápoló hintőpor, amely a bőr felületén egyenletesen eloszlatható, kellemesen szárazon tartja és ápolja a bőrt. Természetes kamilla illóolajat tartalmaz.

Kiszerelés: 125g

evetish

2018. augusztus 12.

Szárazsamponként használom, nagyon jó, a hajam több napot is kibír vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Szárazsamponként használom, nagyon jó, a hajam több napot is kibír vele.

Adri994

2017. augusztus 19.

Én is erősíteném a szárazsamponozók táborát :)
A Dry nevű förmedményről tértem át, hiába világosbarna a hajam, mindig látszott, amikor azzal beszórtam (hiába suvickoltam a törölközővel...) a hintőpor szuper, lábizzadásra is szoktam néha használni, megérte az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Én is erősíteném a szárazsamponozók táborát :)

Gretoo

2016. augusztus 4.

Szárazsampont kerestem a boltban, mire a lakótársam javasolta, hogy próbáljam ki ezt a hintőport. Nagyon örülök, hogy rábeszélt, mert nagyon jó áron lehet beszerezni és jól rendbe rakja az amúgy erősen zsírosodó hajamat, 1-2 nappal simán ki tudom tolni a hajmosás idejét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

magyaredina

2015. november 29.

A hajamra szoktam használni. Kellemes az illata, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

A hajamra szoktam használni. Kellemes az illata, olcsó.

Keszter25

2015. szeptember 25.

Szuper hintőpor jó áron! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Szuper hintőpor jó áron! :)

prehalekjudit

2015. május 16.

Jő kis hintőpor én is használom időnként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Jő kis hintőpor én is használom időnként.

nicestgirl7

2014. január 31.

Teljesen jó hintőpor nagyon jó áron. Nagy részét szárazsampon helyett használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Parfum / Fragrance