S Budget

Ár:   190 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 11.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Spar
Kategória:   Egyéb

NadjaBlue

2019. január 27.

Nem esik szét, puha és olcsó. Tökéletes vattakorong.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Nem esik szét, puha és olcsó. Tökéletes vattakorong.

katalinmester13

2019. január 12.

Ez a legjobb vattakorong: hihetetlenül puha, nem esik szét, nem foszlik, nem szöszöl, olcsó. Ha a SPAR-ban járok, mindig veszek. Sajnos ritkán vásárlok ott, és akkor sincs mindig a polcon. Úgy látszik, hogy mások már előbb rájöttek arra, amire én csak pár hónapja: a legjobb, és nem is kell ennél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 12.

pici24

2019. január 7.

Ár-érték arányban az egyik legjobb vattakorong, amit valaha próbáltam. Csak akkor használok más márkát, ha ezt épp nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Csipetke

2018. június 7.

Mikor hamarabb jutok el Sparba, mint drogériába akkor ezt szoktam venni. Teljesen jó használni. Puha, kellemes és nem foszlik. A zacskója lehetne egy kicsit erősebb is de maga vattán nem változtat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

KataMayaNagy

2018. június 7.

Véletlenül vettem ezt a márkát, de azóta sem vettem más, nagyon olcsó és nagyon jó, nem foszlik szét, nincsenek darabok az arcomon, és nem kell szétdörzsölni az arcom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Hecate

2018. április 20.

Amit egy vattakorongnak tudnia kell azt tudja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Amit egy vattakorongnak tudnia kell azt tudja.

lovecreams

2018. április 17.

S.O.S helyzet miatt vettem, de annyira jó..esküszöm, többet nem veszek másikat. Eddig a Baleás volt a kedvencem, de ez sokkal jobb. Olcsó, nem foszlik, nem esik szét és puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

sophy83

2017. december 29.

Kellemes csalódás, az árához képest meglepően jó. Nem foszlik, nem szöszöl. Próbaképp vettem, de biztos újraveszem ezután is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

fabyen

2017. szeptember 30.

Nagyon olcsó, ámde minőségben nagyon is jó. Nem esik szét, nem foszlik, nem karmolja az arcom. Fogok még venni belőle tutira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

szabrina000

2017. július 29.

Nem szöszöl, nem jön szét.Szuper kis termék.(:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Nem szöszöl, nem jön szét.Szuper kis termék.(: