s-he stylezone

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: kalota, Módosítva: 2013. december 5.

Kiszerelés:   0,7 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz

Pajzs

2019. augusztus 18.

003-as árnyalat: sötét szilvaszín. A Milani Color Statement Moisture Matte Fearless rúzsához használom leginkább, illetve ha egyéb szilvás-lilás rúzsokat szeretnék sötétíteni. A ceruza maga kicsit keményebb, mint pl. az essence ajakceruzái, egyszerű vele pontos és szép vonalat rajzolni, viszont a satírozás kicsit több munka. Talán pont ezért könnyű hegyezni, nem törik darabokra a hegyezőben, ha tompább, akkor sem maszatol az ajkaim körül. Jól tartja a rúzst, könnyed viselet, nehéz elkenni. Pár éve már állandó tagja a szájceruzáim társaságának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

legallybrunette

2019. március 10.

Ha valaki a Maybelline Red Revolution rúzshoz keres tökéletesen passzoló kontúrt, a 004-es színben megtalálja. Tartós, szép, könnyű kezelni, nem kenődik el, elenyésző a szárító hatása.

Friss:
Már régen nem használom a fent említett Maybelline színt, nem is lehet kapni, de a cerka megmaradt. Az EL PC Envy Rebellious Rose-hoz is remek. Én nem ragaszkodom hozzá, hogy minden egyes sminktermékem egy kategóriából jöjjön. Ami beválik, lehet párszáz forintos is, boldogan használom bármilyen kombinációban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

Friss:

Timi970120

2018. június 6.

Már egy évvel ezelőtt vettem meg a Glamour-napokkor. Úgy voltam vele, sokan dícsérik ezt a márkát és nekem kellene egy olyan rúzs vagy szájkontúrceruza, ami nem túlságosan üt el, de azért egy kis színt ad a szájnak. Ezért esett a választásom a 005-ös árnyalatára.
Tetszik, egész könnyű vele dolgozni úgy is, hogy nem sokat sminkelet és ez volt az első szájkonturceruzám, ezért kicsit féltem is, mi lesz.
Először átlátszó ajakbalzsamot szoktam felvinni, majd az egész számat be szoktam rajzolni a kontúr után. Szép. Szerintem.
És még egész szépen is kopik, amit kopik!
Azonban hamar kiszárítja, és ahogy telik az idő egyre cserepesebb lesz. Ami persze már egyáltalán nem szép! Ezért hosszabb időtartamra sosem viselem, mindig akkor, amikor csak pár órácskára megyek el itthonról, mert bosszantó tud lenni.
Ha valahogy meg bírnám oldani a hidratáltságot még újravevős is lehetne, de így egyelőre sajnos inkább nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

És még egész szépen is kopik, amit kopik!

Andzsella

2018. február 11.

Nekem barna árnyalatban van meg a Maybelline Sugar brown rúzsomhoz teljesen passzol, kellően krémes, kicsit gyengébb, mint a rimmeles szájkontúr ceruzám, de jó munkát végez, szépen faragható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Syub

2017. szeptember 9.

nagyon szárit de a színe szép és tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

nagyon szárit de a színe szép és tartós

Akara

2017. augusztus 6.

Ez az első szájkontúr ceruzám, de nagyon megszerettem, a 005-ös árnyalatot választottam.
Tetszik a színe, minden rózsaszínes árnyalatú rúzsomhoz passzol, mert jól beleolvad a szám színébe. Némi gyakorlás után elég jól tudok vele dolgozni, határozott éleket tudok rajzolni, satírozni is jól lehet, teltebb hatást érek el, illetve a rúzsom is tartósabb.
Tényleg keményebb a hegye, mint amire számítanék, de nekem ez így jó.
Nem tapasztaltam, hogy szárítana, bár tény, hogy mivel azt olvastam, ez gyakori a ceruzáknál, elkezdtem minden este kakaóvajjal hidratálni a számat.
Az ára szerintem teljesen rendben van, venni fogok a narancssárgásabb árnyalatú rúzsokhoz is egyet, ha azt is sikerül ilyen jól megválasztani, én meg is vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Tényleg keményebb a hegye, mint amire számítanék, de nekem ez így jó.

Moefoe

2017. március 3.

Szép a színe, de nekem nagyon szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Szép a színe, de nekem nagyon szárít.

fbeauty

2016. december 31.

Nagyon kemény csak ha satírozom akkor látszódik valami pedig szép színekbe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Nagyon kemény csak ha satírozom akkor látszódik valami pedig szép színekbe van.

Rivendell

2016. november 22.

Tartós, nem szárít, olcsó. Szuper színek vannak, minden sötét rúzsomhoz van egy-egy s-he ajakceruza pár, de önmagában is gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Agnes3518

2016. november 13.

A színe ami megragadott, a 003-as. Nagyon szeretem a lilas árnyalatojat! Csak magában is szoktam használni, de legjobban ombre száj sminknek használom egy Rimmel, gyöngyház fényű rúzzsal. Nagyon szépen mutatnak együtt! 💋💋💋 Tartós és könnyen hegyezhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.