s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2012. október 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozó körömlakk. (A képen a rószaszín.)

Evie

2016. július 26.

Nem jó. :( Alaplakknak legalább is semmiképp. Jóval hamarabb kezd lekopni a körömlakkom,ha ezt használom.
Azért 2 pont, mert önmagában a lábamra egész használható... Másra nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Azért 2 pont, mert önmagában a lábamra egész használható... Másra nem.

nikol

2015. június 14.

Régóta keresetem egy ilyen áttetsző rózsaszínű lakkot,ami csak ápolt kinézetet ad a körömnek. Szóval, nekem nagyon tetszik, lábkörömnek gyönyörű ápolt külsőt ad a színe miatt és nagyon fényes. Kezemen is használtam, és azt kell mondjam nagyon szép és rajtam tartós is,már 4 napja fent van, és csak a mutatóujjamon kopik egy picit,pedig volt házi munka bőven. 990 forintért elég nagy adag, és szerintem jó minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 14.

bolero

2013. október 28.

Felkentem, rá egy körömlakkot, ami fedő- és alaplakk nélkül is szép. Míg száradt, elolvastam róla a véleményeket. Úgy voltam vele, hogy ugyaaaan, nem is így van. Szépen meg is száradt a körömlakk, majd egy órával később a körömvégeken feljött kicsit a lakk. Majd az egészet le tudtam húzni.
Szuper.
1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Szuper.
1 csillag.

Mackólány

2013. július 21.

Nekem semmi bajom vele :) jobb mint az Essence... Nekem bejött, nem jön le úgy ahogy itt írták páran :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

dorcus89

2013. május 7.

Gyorsan megszárad és jó alapnak. Viszont mint több másik s-he-s lakkomnak, ennek is lejön a kupakja, ezért nem is tudom rendesen rácsavarni. Egyszeri próbának jó volt, újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Dana1983

2013. február 22.

Találomra vettem, de bár ne tettem volna. Tényleg nehezen szárad meg, és másnap mosogatás után lemezekben jött le a lakkom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

kalinkoz

2013. február 13.

Régen volt egy S-HE alapozó lakkom az nagyon bevált, ezért vettem meg ezt a halvány rózsaszín új kiadást. Ez valami botrányosan rossz! Nem elég, hogy nem akar megszáradni, még a fölé kent lakk is alig tapad meg rajta. Szörnyű!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Judiit

2012. október 23.

Bűnrossz. Nehezen szárad meg, ha rákenem a lakkot, akkor meg feljön, bőrösödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Bűnrossz. Nehezen szárad meg, ha rákenem a lakkot, akkor meg feljön, bőrösödik.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 22.

Botrányosan rossz, olyan mintha arra találták volna ki hogy felpúposítsa a fölötte lévő körömlakkot, hogy szép nagy darabokban le lehessen húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.