s-he stylezone

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vándor, Módosítva: 2015. július 6.

pixiee

2017. szeptember 1.

Mindig kuponnal veszem meg és 700ft-ért szerintem tökéletes termék. A vízállóságával szerintem nincs baj, nálam bírja a strapát simán :) sőt..este alig tudom levakarni sima szemlemosóval, szóval vízállónak tényleg vízálló! Egyetlen egy bajom vele hogy első pár használatkor túl sok festéket vesz fel a kefe, de azt letörlöm zsepivel és úgy már teljesen jó. Maga a keféje szerintem szuper, nekem kis pilláim vannak de iszonyat meghosszítja és igényesen szét is választja :) Ja és nem csinál olyan gusztustalan összeragadt 6méter vastag pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

VKrisztina93

2017. március 13.

Sajnos nekem se az igazi. Túl híg a festék, sok idő, mire megszárad, és összetapadnak tőle a szempilláim. Akárhányszor próbáltam ,egyszer se sikerült szépen kispirálozni a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Alexandra19

2016. június 4.

Mar kb 3 hete hasznalom, es most mar sikerult kitapasztalnom. Eloszor tul sok festeket vett fel a kefe, es le kellett torolgetbem egy zsepire a felesleget. Kb 1es fel het utan jo lett, nem kellett leszedni. Szerintem szep szempillakat csinal, szepen hosszabbit es dusit, de nem neveznem vizallonak (erre nem is nagyon szamitottam, mert azt irja rajta hogy "water resistant" , es nem azt hogy "waterproof), viszont nagyon tartos. A kefeje is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Bellabeauty

2016. április 27.

Én nem tapasztaltam hasonlókat mint az előttem szólóak, nekem tökéletesen bevált, a vízállósága kifogásolható, de ez nálam amúgy sem fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

Erus15

2015. október 26.

Pont jó mennyiségű festéket vesz fel, hosszítja a pillákat, egyedül a vízállósága nem működik más bajom nincs vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

v.szilvia789

2015. augusztus 19.

Hasonlóakat tapasztaltam, mint az előttem szóló. Azt hittem selejtes darabot fogtam ki. A kefe brutálisan sok festéket vesz fel, egy papírzsepit össze-vissza koszoltam vele, mire csak annyi maradt rajta, hogy egyáltalán a szempillák felé merjem közelíteni. Így is összetapasztja a szempillákat, nehéz, mintha olajjal kenegetném a szemem. Nem akart megszáradni, viszont vizes ujjal le lehet húzni a pillákról, annyira nem vízálló. Mivel nem volt meg a blokk nem tudtam visszavinni, de ez most megérdemelte volna a reklamációt. Azért is kelt csalódást, mert a márka másik spirálja (élénk pink tokban) hiperszuper jó volt, reméltem, hogy ez hasonló lesz. Egyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

vándor

2015. augusztus 19.

A legrosszabb szempillaspirál a piacon. Amikor megvettem, nem gondoltam, hogy ennyire mellé tudok nyúlni egy szempillaspirállal. Az első dolog ami feltűnt a használatakor, hogy nagyon folyékony, és egyáltalán nem akart megszáradni a pilláimon, ezért össze vissza maszatolta a szemhéjamat. Amikor 10 perccel később úgy ítéltem meg, hogy megszáradt, gondoltam kipróbálom mennyire vízálló, egy kicsit megmostam az arcomat, de vigyáztam, hogy a szememet ne dörzsöljem meg. Az eredmény: ez a szempillaspirál, ami állítólag vízálló, jobban lefolyt a szememről, mint azok, amik hivatalosan nem vízállóak. Teljesen használhatatlan ez a spirál, senkinek nem javaslom. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.