s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:   1 pár

s-he stylezone műszempillák, soros és tincses változatban az igéző tekintetekért.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Teszi a dolgát, szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Teszi a dolgát, szép.

lau256

2018. május 18.

Borzaszto.. felesleges pénzkidobás legalabbis a soros változata .. senkinek nem ajánlom. Ragasztojarol nem tudok nyilatkozni mert masik termek ragasztojaval probaltam feltenni. Nagyon bena..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

tothgreta1991

2018. február 9.

Nagyon drága ahhoz képest, hogy a ragasztója szinte használhatatlan, ha túl hamar teszi fel az ember ragasztózás után, össze-vissza kenődik, csúszik-mászik, ha túl későn, meg nem tapad. Ha előtte sminkel az ember, nem tapad fel, hanem szépen leválik két oldalról kezdve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Aysel

2017. október 8.

Műszempillás korszakomban használtam folyton!Csak a soros változatát!De teljesen elégedett vagyok vele!
Ha minden este leszedem a ragasztómaradványokat akkor az 10 napot simán kibir a ragasztó is elég hozzá

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 8.

julcs

2016. december 30.

Egyszer "sürgősen" szükségem volt egy tincses műszempillára, és a dm-ben őt tudtam egyedül beszerezni. Tartottam tőle, hogy nem lesz jó minőségű, vagy hogy a ragasztóval lesz baj. Nagyon pozitív csalódás volt, a pillák jó formájúak, a ragasztó tartós, simán kibír egy bulit. Ha nem pakol fel belőle túl sokat az ember, nagyon szép természetes hatást lehet velük elérni, nem is feltűnő, hogy nem minden szempilla saját, de ha valaki drámai tekintetre vágyik, az is könnyen megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

leisztinger10

2016. október 14.

Ez volt az első műszempillám (mindenféle tekintetben) és teljesen meg voltam vele elégedve. Könnyű volt feltenni, a ragasztójával sem voltak gondjaim és egy egész estés bulit simán kibírt, úgy, hogy már délután fel kellett tennem, el sem mozdult, szóval mindenkinek csak ajánlom, főleg ezért a pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Norih

2016. január 7.

nekem a ragasztóval voltak gondjaim,de a pillaim szep természetesnek töntek tőle, Nalam kibirt egy bulit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

reku0304

2015. december 22.

Nincs vele probléma, megéri megvenni, de max. 2-3 alkalomra. Nem a kedvenc műszempillám, de alkalmakra tényleg megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Cadaverous

2015. november 24.

Nekem bevált és másnak is ajánlom figyelmébe. :) Egyáltalán nem zavar vagy sért. Strapabíró, elég sokszor használtam, nem hulltak ki a szálai és nem is igazán roncsolódott. A ragasztó is kifogástalan. Egész nap és még az éjszaka is probléma mentes volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

tarkacica

2015. szeptember 15.

Csatlakozom az előttem szólóhoz! A ragasztója is jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Csatlakozom az előttem szólóhoz! A ragasztója is jó!