s-he stylezone

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: featherflying5, Módosítva: 2015. október 2.

Kiszerelés:   7,5 g

Korrektor paletta 4 színben: rózsaszín, zöld és nude árnyalatból kettő.

Lilikeh2000

Korcsoport: < 18
2018. június 19.

Semmi pigmentáltság, nulla fedés, zsíros érzet. Az alapozó sem marad meg rajta. Egy szóval: katasztrófa :)

Lilikeh2000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 19.

CherryBlossom

2017. november 17.

Egyszer nem keresek rá valamire Krémmánián és tessék. Megérdemeltem ezt a borzalmat.

CherryBlossom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Bubu96

2017. október 24.

A sminkelésem kezdetén vettem ezt a terméket, de hatalmas hiba volt. Nagyon nehéz a bőrnek. Nem fed szinte semmit, eldolgozni sem egyszerű. Ez csupán pénzkidobás.

Bubu96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

musicallover888

2017. szeptember 25.

Az a típusú ember vagyok, aki a rosszban is a jót keresi, de jelen esetben nem találom. Hatalmasat csalódtam ebben a korrektorban, tényleg semmi jót nem tudok elmondani róla. :( Nulla pigmentáltság, nulla fedés, olyan, mintha egy fényes olajréteget magamra kennék, semmit nem ér. Mindenkinek ajánlom, hogy kerülje el. :(

musicallover888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

foreheadkiss

2017. február 14.

Igazából a zöld szín miatt vettem meg, azt még úgy-ahogy lehet használni bár nekem az alapozó is elcsúszott miután rákentem..zsíros hatású, kevés pigmentáltsággal. Biztosan nem venném újra, nekem a zöld korrektorok próbálgatásától is elvette kedvem...

foreheadkiss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

knoemi

2016. december 12.

Anno egy szépségblogger tanácsára próbáltam ki. Bár ne tettem volna... A legrosszabb korrektor, amit valaha kipróbáltam. Zsíros, alig lehet eldolgozni, nem fed rendesen és büdös! Bőrirritációt, viszketést, kiszáradást okoz. Aki jót akar magának, nagyon messziről kerülje el!

knoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

orik

2016. szeptember 26.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: se tartósság, se pigmentáltság, se megfelelő fedés, ráadásul zsíros és olajos hatást kelt. A zöld még alapozó alá használható, de a többi borzalmas.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Sophie0727

2016. szeptember 12.

Tényleg nagyon rossz. Zsíros, olajos, az egész bőr csúszik tőle és elég csúnya a hatás. Én szem alatti részre használtam a legvilágosabb árnyalatot, de egyrészt nem nagyon fedett (pigmentáltság nulla), maximum a rúzsos trükkel együtt, másrészt amint fixáltam volna, már le is jött. Kegyetlen. A zöld részben reménykedtem még, de az is használhatatlan. Macera az egész, nem érte meg. Amire én végül is fel tudtam használni, az a szemöldök kiemelése (szintén a legvilágosabb árnyalattal). Arra viszont tényleg jó volt, úgyhogy valami megmentette attól, hogy teljes pénzkidobásnak tekintsek rá.

Sophie0727
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

korita07

2016. augusztus 13.

Glamour napon vettem fél áron azt hiszem. A zöldet használom belőle főleg alapozó alá. Kicsit könnyen csúszkál, ezért picit az ujjammal is rásegítek az eldolgozásra. A két bőrszín világosabb felvitelnél. Gondoltam a világ bőrömhöz passzol benne a világosabb árnyalat, hát most nyáron az túl világos, így a sötétebbet használom, ami határ eset és még nem túl halvány. A piros szín elméletileg a szem alatti sötét karikák eltüntetésére lenne, de használhatatlan. Egyszeri vételre jó volt, mármint tapasztalat szerzésre a későbbiekre.

korita07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

lena113

2016. május 8.

Használhatatlan, nem is értem hogy vehettem meg.

lena113
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 8.

Használhatatlan, nem is értem hogy vehettem meg.