s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. július 9.

Segítségével finom és precíz vonalakat húzhat. Teljes mértékben elmosódás-mentes!

Tipp: vigyük fel önmagában, vagy csillogó hatás elérése érdekében egy színes szemceruzára.

Elyana

2018. november 29.

Oké, ez a kép nem mostani lehet, most fekete kupakkal vettem ilyet, csillogó feketében. Maga a tus az elmegy kategória, miután átjutottam az első nehézségen..mégpedig, hogy gyárilag hiányzott a tusecset a kupak belsejéből. (Ezt azért nem vettem észre vásárlás előtt, mert a párom vette nekem, de szerintem nem is ez a lényeg. Szóltam róla az aktuális DM dolgozójának.) Szóval a termék elmegy, nem tart egész nap és többször át kell menni egy vonalon, hogy ne legyen "csíkos", és a csillogás nem túl észrevehető ha szimpla cicaszem kihúzásra használom. Ha ilyet vennétek, nézzétek meg, hogy mindene megvan-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Timcso

2016. október 25.

Sajnos a fekete/ sötét szemhéjtusok mind nagyon bután állnak nekem, de ezzel a csillogóssal igazán fel tudom dobni a sminkemet. (: Nekem nem a képen látható van meg, hanem az ezüst színű, közepesen irizáló, de nem holografikus változata. Nekem nem csípi a szememet, elég masszívan fentmaradnak a glitterek a nap végéig. Szórakozóhelyekre, alkalmakra nagyon tudom ajánlani. 999Ft teljes áron. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Bebek

2013. november 6.

lyen nekem is van. Kettő is. :) Én alkalmakkor szoktam vele feldobni a sminket, a szemfestékre húzok egy csillámvonalat. Tartós, szép. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Flami

2013. augusztus 8.

Van ilyen tusom, tényleg nem mosódik el. Vékony az ecset, szép vonal húzható vele. A festék is tetszik, pici csillámporral vegyített fekete. Szeretem.

Update.
Leveszek egy csillagot, mert úgy veszem észre, hullik tőle a szempillám és ha belemegy a szemembe, nagyon csíp. Sajnálatos, pedig az elején szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Update.