s-he stylezone

Ár:   1199   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: kireka, Módosítva: 2014. november 6.

Ár:   1199
Bőrtípus:   Száraz

Vízálló szemhéjtus

Besz001

2020. február 24.

Egyenesen szuper! :) A színe tartós, nem kenődik, szépen lehet vele rajzolni. Az elején kicsit óvatosan kell az ecsettel bánni, mert sok festéket felvesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 24.

Flora0909

Korcsoport: < 18
2020. február 21.

Te jó Úristen...
Ez egy mennyei találmány. A filces tussal való kínlódások után ezt élmény felvinni. Nagyon szépen pigmentált, gyorsan szárad. Ráadásul elég olcsó. Imádom. Nagyon ajánlom mindenkinek.❤

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. február 21.

Te jó Úristen...

Csigusz1986

2019. október 18.

Nagyon nagy csalódás! Nem került egy vagyonba, de utólag egyetlen forintot sem adnék érte! Botrányos!
A kínai boltokban kapható olcsó tégelyes szemhéjtus magasan veri minőségben és a felvitele is sokkal egyszerűbb.
Nehéz egyenletesen felvinni és csomossá teszi a szempillaspirált.
Vízálló valóban, így lemosni nem egyszerű, de ennek ellenére egyáltalán nem tartós!!!
Darabokban kopik le (nagyon max. 6 óra után bármilyen fixálás után) és csíkokban, foltokban felkenődik az ember szemhéjára. Minden szempontból kuka! Maradok a kínai, no name-nél!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Nehéz egyenletesen felvinni és csomossá teszi a szempillaspirált.

FarkasManka

2019. április 9.

Nekem ez az első szemhéjtus amivel szép ívet tudok húzni. Kemény az ecset és nekem csak ezzel sikerült a puhákkal nem , tehát ha valaki nem tud bánni a puhával annak jó szívvel ajánlom. Szép fekete színe van,gyorsan szárad, egész nap tartja magát , nem kenődik el, viszont a micellás vízzel könnyen lemosható. Mikor elkezdtem használni biztos voltam benne hogy újra veszem ennek már kb egy éve, de ez valahogy a világért nem akar elfogyni, pedig minden nap használom. Nem mondom, hogy ettől aztán nincs jobb de simán éri az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

mirabell

2017. december 12.

Leárazva vettem. Szép mély fekete színe van, és nagyon tartós, nem kenődik el, ha megszáradt, szóval nagyon ügyesen kell használni. Viszont az ecsettel nem lehet szépen dolgozni. Egy szemhéjtus filccel megrajzolom a körvonalat és ezzel kitöltöm, úgy remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

bubilany

2017. november 3.

Klassz szemhéjtus, már másodjára veszem újra.Van jobb is ...igaz kétszer ennyiért. Átmeneti megoldásnak jó. Én tudtam vele szép,vékony és precíz vonalat húzni, nem tudom mi ezzel a probléma. Megfelelő szemfestéklemosóval pedig gyerekjáték leszedni, de a sima vizezgetést egész jól tűri. Nekem bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Ili83

2017. augusztus 27.

Teljesen egyet kell értenem szdorinával. Nekem Valaki ajánlotta, hogy milyen jó, de nem az. Az ecset egyenesen szőrnyű, kemény ,így nagyon nehéz vele szép tusvonalat húzni mert nem fekszik rá a szemhéjra, és kellemetlen érzés a szememnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

szdorina

2017. augusztus 11.

Na jó! Soha nem írtam még véleményt egyik termékről sem, de ez a szemhéjtus kivágta nálam a biztosítékot. Nálunk a dm-ben nem lehet kapni az Essence szemhéjtusát, így gondoltam megveszem ezt. Nagy reményeket fűztem hozzá, de borzasztó! Először is az ecset olyan vastag, hogy nem lehet szép tusvonalat húzni vele, másrészt oké, hogy vízálló, de konkrétan levakarhatatlan! Már komolyan azt hittem kihullik az összes szempillám, mire lemosom, mert egyszerűen sehogy nem jött le teljesen. A szemem rettenetesen csípte utána, pedig velem soha nem volt még ilyen. Kukában landolt a termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

VNiki

2016. december 13.

Nagyon szép fekete vonalat lehet vele húzni. Könnyen lehet vele dolgozni, hamar megszárad és el sem mozdul onnan :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Bettina13

2016. november 5.

Gyönyörű feketén fog, bár nekem néha elég komolyan elcsúszott. Kissé lassan szárad, de nagyon szép vonalakat lehet vele húzni. :) Bár a sírást cseppet sem bírja, mindig hamar elköltözik, ezért -1. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.