s-he stylezone

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2016. január 11.

A false lash wonder vízálló szempillaspirál egy igazi műszempilla hatású szempillaspirál, mely tökéletesen elválasztja a szempillákat, így kifejező pillantást kölcsönöz. 24 órás tartás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anitaa44

2017. január 11.

Nem vagyok vele megelégedve, csak minimálisan hosszabítja a pilláimat. Csak amiatt adok neki 2 pontot, mert könnyen lehet dolgozni az applikátorával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

gendur.berni

2016. május 6.

Túl sok mindent nem csinál, nem göndörít, hosszabbít, dúsít, csak simán feketére festi a pillákat, ráadásul nem is szép mélyfeketére. Nem csomósodik legalább és tartós is. Azt nem teszteltem, hogy vízálló-e, de legalább nem hagy nyomot a szemhéjamon, más spirálok sajnos feltapadtak eddig és fekete nyomot hagytak. Könnyű lemosni, sminklemosóval simán lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.