s-he stylezone

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Destina

2019. május 9.

Meg vagyok vele elégedve. Jól fed, és szépen fénylik utána a körmöm, de nem szabad belőle sokat felvinni, mert buborékos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

superultra

2019. január 7.

Amikor először megvettem, meg voltam vele elégedve majdnem teljesen, max az, hogy a végén már nagyon ragadt és használhatatlan lett. Pár napja vettem megint és már az üvegben láttam bizonyos szögből, hogy van lila árnyalata, de azt hittem az üveg miatt. Felkentem a lakkra (trend it up shimmer matte 060), nem is volt gond vele, amíg meg nem láttam, hogy így a fekete lakkomat természetesen fényben lilává tette és valami undorító így. Lámpafénynél árnyékban viszont nem látszik. Címkén nincs semmi ilyenről szó, korábban is ezt használtam és nem volt ilyen problémám vele. Szóval nem igazán értem, hogy ez most mi... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Fanfarsang

2018. január 4.

Egy borzalom! Másnap lehámlik az egész, ráadásúl szerintem ez egy sima ragasztó, ugyanis technocol rapid szaga van.
Nem mondanám olcsónak sem, mivel egy fillért sem ér annyira minősíthetetlenül bóvli. Így inkább drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

2017. május 11.

Sötét árnyalatok esetén kicsit homályos lesz. Az ecsete borzalmas. Nem elég széles és túl kemény. Könnyű elrontani vele egy szépen festett körmöt. Tartós, de többet nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Elyana

2017. február 28.

Hmm..ha nem kenem fel vastagon akkor összehúzza a lakk magát, és nem fedi be rendesen, ha meg vastagon kenem fel, akkor buborékos. 10-ből 3 körmömre sikerült normálisan felkenni, és ha nem is manikűrös profizmussal csinálom, de nem ma kezdtem a körömlakkozást, ezért nem tartom felhasználóbarátnak a dolgot. Amúgy s-he színes lakkra kentem fel, még az sem lehet a probléma, hogy "összeférhetetlen".

Update: ma kipróbáltam önmagában színtelen lakként és még így is van vele gond: fél óra elteltével már elkezdett lekopni a körmeim végéről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Cherryeszti

2015. szeptember 24.

Vszínű én sokat kentem fel, azért buborékosodtt be, de eszméletlen tartós, és könnyű vele bánni!

Update: opálos a finishe ezáltal megváltoztatja a lakk eredeti színét! Pl a fekete lakkból szürkét csinál. Ha pedig kristályt akarok tenni a lakk és a fedőlakk közé azt is elopálosítja, elcsúnyítja, egyáltalán nem lesz szép és fel is oldja egy idő után. Strandra sem ajánlom, a sok fürdéstől tejszerű színe lesz. Egész tavasztól idáig ezt használtam, lassan elfogy, de nem veszek többet az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Csoszke

2015. augusztus 14.

Szerintem elég jó kis fedőlakk ez, nem tudom, nekem eddig még nem oldotta a körömlakkokat, de még elég új a polcomon, szóval ha változást észlelek, jön a update, mindenesetre eddig 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

feli.francsics

2014. január 11.

Fedőlakként, és alapozólakként tökéletes, de a körmöket egyáltalán nem erősíti. Gyorsan szárad, és tartós is!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 11.

Audrey80

2013. december 7.

Jó az ecsete, puha, már megszoktam a S-he ecseteket, úgyhogy nem zavar a kicsi kupak-hosszú szár. Oda kell rá figyelni mert tényleg oldja némelyik lakkot és buborékosodik is, ha többet kenek fel belőle. Bár nem gyorsszárító, elég gyorsan szárad.

Kipróbáltam másik lakkal is, egyiket felrántotta a végénél, mintha összement volna a lakk, a másik meg irtó hamar lepattogzott, szóval nem való minden lakkhoz. Nem veszem újra.

Update: több lakkal is kipróbáltam, ez életem legrosszabb fedőlakkja. Jó lakkhoz nem is kell fedőlakk, a gyengébb minőségűn meg nem javít. Teljesen felesleges holmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

hedgehog

2013. december 6.

Két fedőlakk között nincs eget rengető különbség, talán az árukban, abban ez nyert. :) Ez volt a legolcsóbb a DM-ben megvettem, működik. A gyenge lakkokat is igyekszik a helyén tartani, és csillog-villog utána a körmöm. Nincs miért levonni.
update: A tetejét egyszerűen lehetetlen normálisan visszazárni. Zárni zár az üveg, de nem illeszkedik sarokra a kocka teteje, hanem össze-vissza állnak a sarkok. Eredetileg azért vettem mert QM márkájú "lakkokba" belefutottam és egy napot nem bírnak ki, gondoltam majd ezzel talán. Nem sikerült, ezzel is 12 óra alatt lepattog, de ez a lakk hiába mert ócska. A többi lakknál semmi gond vele. Ezért viszont nem vonok le pontot.

Update: Most vettem néhány Astor lakkot, azokkal csúnyán összeveszett, teljesen homályos, szürkés réteget képzett a tetejükön. Mivel volt, amihez jó volt és van olyan lakk fajta, amihez nem, 4 csillag. Az Astorokhoz veszek másik fedőlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.