s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. november 9.

Szaszmancs

2012. július 29.

Nekem is ő volt az első tusom, vele tanultam meg szép vonalat húzni,de ma már jobban kedvelem a rendes ecseteseket,viszont az üres tubusát még mindig őrzöm,hátha egyszer kell belőle az ecset. Jó volt,jó volt, de annyira nem hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

sugarglider

2012. július 14.

Ő volt az első tusom, az elején nehezen barátkoztunk össze, de idővel sikerült megtanulnom a használatát. Kár, hogy már nem gyártják épp most fog elfogyni nekem is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

széva

2012. június 25.

Ez nagyon jó volt ,feketém még van ,de hétköznapra a barnát használtam az sajnos már nincs.Mindent kivonnak ami jó volt :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 25.

Pixie83.

2012. június 25.

Nekem még van belőle, de most már hogy tudom, nem gyártják, a különleges alkalmakra használom. Imádom.Gyönyörű vonalat húz, tisztán lehet vele sminkelni, és tartós.Szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

reszty

2012. június 8.

sajnálom, h kivonták a forgalomból. azóta se sikerült ennél jobbat találnom... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

anabela

2012. május 4.

azt hiszem több éve vettem, de meglepő módon még mindig jó, pedig sokszor hónapokig nem is használtam. az ecsete szuper, nekem borzasztó a kézügyességem, de előfordult, hogy ezzel sikerül egész normális vonalat húznom :D mivel mélyen ülőek a szemeim, és kissé rejtettek a szemhéjaim, ezért kb fél-1 percig érdemes csukott szemekkel várnom, hogy megszáradjon, különben sajnos felkenődik a szemhéjamra. letörölni pedig nagyon nehéz, de legalább tartós. kár, hogy már nem gyártják, jó kis termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

bendee91

2012. április 26.

Huuhhhh..eis felejtettem mar.:) ketto is volt anno....szerettem nagyon...viszont ezek az uj s-he termekek mar nem jonnek be..kulseje is annyira bena...nem mondom, hogy gagyi, mert nem...de akkor se.jon be...:/// regi jobb volt..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

infinite01@freemail.hu

2012. április 16.

Juj de szerettem! Az újat már egyáltalán nem :( sokkal rosszabb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Juj de szerettem! Az újat már egyáltalán nem :( sokkal rosszabb..

barbee77

2012. április 13.

Anno vettem egyet,de mivel fájt tőle a szemem,a húgomnak ajándékoztam,akinek viszont nagyon bejött,ezért is kap 4 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Merla

2012. április 11.

Csatlakozok az előttem szólókhoz. Ezt a tust imádtam. Gyönyörű íves tusvonalat lehetett vele húzni, akár vékonyat akár vastagat. Jó fedésű, igazi fekete színe volt és egész nap fent maradt, semmi maszatolás. Legalább 5csomaggal elhasználtam. Aztán jött az újabb változat. Drágább és minőségileg gyengébb. Nem tudom mit változtattak, de sajnálom, mert a kedvenc tusomtól fosztottak meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.