s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. november 9.

Reni013

2012. január 28.

na ez volt az igazi! kár, hogy már nem lehet kapni ezt a fajtát. az új változata közel sem ilyen jó. egyetlen gondom vele a csomagolása volt, könnyen felbillent, nálam többször kiborult, amikor mártogattam bele az ecsetet.ennek ellenére 5 csillag, mert nagyon könnyű dolgozni vele, és gyönyörű, tartós eredményt hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

bignosedgirl

2012. január 26.

Ez volt az első tusom, merev hegye van, ezért akkor könnyebbnek tűnt a használata, most már annyira megszoktam az ecsetest, hogy ezt nem tudom használni :D a festék nagyon jó volt, nem maszatolódott, és tényleg tömör, sötét fekete volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

kliszta

2012. január 20.

Én is nagyon szeretem, nekem nem kenődik, pedig sokat könnyezek :-o Viszont nem is tudtam, hogy pont ez megszünt :,( mivel legutóbb Alverdét vettem és az még nem fogyott el...
Az ecset meg szuper *.*
Másfélével nem is tudom normálisan kihúzni a szemem, ezért kezdtem csak 30 felett tust használni -.-
Minusz pont csakis azért, mert nem naturkozmetikum, annyi az Alverdének járna, ha ilyen tartós lenne. De nem az :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

Az ecset meg szuper *.*

szmajlie

2011. december 30.

régebben vettem ezt a fajtát, de rajtam abszolút nem volt tartós. most, hogy javult már a szemem könnyezése, megpróbáltam újra. tartott egy darabig, de amikor elkezdtem nevetni (ami nálam sokszor könnyezéssel jár) nagyon durván lefolyt az egész, kb. úgy néztem ki, mint Joker.. tegnap vettem meg az új, vízálló változatát, amit még nem próbáltam élesben, csak gyorsan húztam vele egy tusvonalat, meg néhány swatch-ot. a kezemről alig lehetett leszedni, még sminklemosóval sem.. kíváncsi leszek rá, hogy jobb-e tartósság szempontjából. amúgy elég vicces, hogy az új sokkal kissebb, nincs semmi súlya a csomagolásnak, mégis rádobtak 100-200 Ft-ot az árára.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

TiaaRainbow

2011. október 12.

Nagyon szeretem, lassan 1éve minden nap használom és eddig sose csalódtam benne :) Alap az 5csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

mrcstrash

2011. szeptember 29.

osztom a többiek véleményét.az új testvérét nem igazán szeretem.nem tartós annak ellenére hogy vízállónak nevezik.az ecset is jobb volt...őt kérem vissza :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Bess

2011. május 31.

Én is rengetegszer újravettem. Rajtam is tartós, intenzív színe maszat nélkül fennmarad. Ez volt az első tusom, de már elsőre sikerült vele szép egyenletes vonalat húzni. Kár, hogy nincs több színben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 31.

wishes

2011. március 29.

Sokszor újravettem, most kb. a hatodiknál tartok. A festék tartós és intenzív, nem kenődik el. Az ecsete nagyon különleges és egyedülálló, mert tűfilc jellegű. Ezzel tanultam meg rendes tusvonalat húzni. Tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 29.