s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. július 1.

Kategória:   Sminkek

A multitálentum: a mindentudó s.he stylezone JUMBO CERUZA! Szájkontúr, pirosító és szemhéjfesték egyben – az ideális útitárs! A lágy, krémes összetételének köszönhetően egyszerűen felvihető.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

chocollama

2017. február 4.

Ragacsos, megül a szemredőkben, bár elég tartós. Nem az igazi, de ha gyorsan kell kisminkelnem magam, akkor jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Noncsi1885

2017. január 23.

Egy sötétlila árnyalatom van ami magában teljesen használhatatlan és ragad. Azonban mióta rákenek por állagú szemhájpúdert nekem eléggé bejön mert így nagyon tartós és nem kenődik, emellett nagyon jó alapszint ad és még a rákent púder is erősebben hat. ami még nagy negatívuma, hogy nagyon vastag. nem lehet vele szép vonalakat húzni és ha valami rossz helyre kerül azt lehetetlen leimádkozni onnan. a fogása pedig kényelmetlen és csúszik. Rittka hogy egy termékkel ennyire kettősség érzésem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Rivendell

2016. december 1.

Nagyon szeretem a színét, olyan ragyogó, és ha nem viszem túlzásba, nem ragadós. Sajnos nem túl tartós, de legalább egyenletesen kopik, egy idő után pedig olyan vízszerű, fényhatása van, de így is tetszik. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

ahava

2016. május 16.

Nekem szemhéjfestékként tökéletes. Nagyon nagy előnye, hogy gyors, egyszerű használni. Nekem tartós is, reggel kifestem magam, este még ugyanúgy ugyanott van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Ewee

2016. május 5.

Még szerencse hogy fél áron vásároltam. Ez valami borzalom. Reggel felkenem és már negyed óra múlva összeáll a szemredőkben és ragad is. Nulla pontot adnék neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

marryjane

2016. március 2.

Annyira rossz termék minden tekintetet nézve, hogy egy mondatot ér a véleményem róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

sarkanyandi

2016. január 22.

001-est birtoklom, ami alapból egy nagyon szép világos pezsgőszín, viszont amíg a polcon volt jobbnak tűnt. Kicsit kemény és nehéz felvinni, én meg irtózom attól mikor a szemhájamat huzigálni, nyomni kell. Úgyhogy nem is használtam 2 alkalomnál többször, sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Zssu

2015. december 27.

Nekem egy sötétebb árnyalata van meg ( 003 ), én elégedett vagyok vele. Régóta kerestem ezt a színt, és végre megtaláltam. Csak szemhéjfestékként használom, annak elég jól bevált. Nem igazán sminkelem magam, így mikor használom eléggé feldobja az arcom :D Az illata jó, és árban is oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

0bikbik0

2015. október 23.

A mindenre jó cuccok általában nem jók semmire...Arcra az extra csillámok miatt szerintem használhatatlan. Szemre jó lenne, de nagyon "krémes", zsíros hatású, ragad ide-oda. Kellemetlen érzés viselni. Még talán szájra használható lenne, ott viszont nagyon szárított. A leírás alapján egy főnyereményre számítottam, de minden területen csalódást okozott. Az ötlet jó lenne, praktikus utazáshoz, "tábori" körülmények között, de sajnos a megvalósítás nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

msz

2015. szeptember 16.

Nagyon imádom a színét, nekem is a rózsaszín van meg. Sajnos gyorsan elfolyik...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.