s-he stylezone

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   6 db, 12 db és 25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. július 10.

Kiszerelés:   6 db, 12 db és 25 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hosszan tartó és egyedi dekorációt kínál körmei számára. Egyszerűen le kell húzni a szegélyt a fóliáról, méretre vágni és a körömre ragasztani. Majd rövid ideig rányomni, és átlátszó lakkal átkenni.

bernadettu

2021. május 14.

Nekem egy 12 db-os virágmotívumos van meg, a műanyag amiről le kell szedni, nagyon merev, így csak úgy tudtam leszedni a matricákat, hogy előtte kivágtam öket a műanyag lapról, úgy egyszerűbb volt mehajlítani a leszedéshez.
Fedőlakkal kb egy héten át a helyén maradt, lemosásnál kell egy kicsit áztatni, de nagyjából egyben lejött.
Szerintem ár-érték arányban vannak ennél jobb körömmatricák is, de összeségében nem volt rossz azt leszámítva, hogy nehéz leszedni a műanyag lapról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.