s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. június 28.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egyszerűen és kíméletesen távolítja el a körmökre nőtt bőrt. Vigyük fel, hagyjuk hatni rövid ideig, majd a ceruza végével toljuk vissza a bőrt. Rendszeres használata megakadályozza a bőr gyors növekedését és megkeményedését.

Fanfarsang

2017. szeptember 21.

A régi verziót használtam. Évekig működött, nem száradt be. Az újat még nem ismerem, de fogok neki adni egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

kandi1

2017. március 2.

Halottnak a csók. Volt egy régebbi változata, az nagyon bejött. Azon meg nem volt ez a kupak, ami nagyon jól használható. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

sterlingsilver

2016. szeptember 4.

Semmi gond nincs vele. Teszi a dolgát. Féltem megvenni, de nem bántam meg. Ha el is fogyna, vagy beszáradna,van üvegesem is, és a toló fejét biztosan tovább fogom használni :) Nekem bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

gioia

2016. június 20.

Évekig használtam, tök jól bevált. Tény, hogy kicsit túl hamar be tud száradni a feje, de amit ígér, azt betartja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Katie

2014. január 14.

Nem egy nagy szám, sokkal jobbak az üveges változatok. Nekem néhány hét után beszáradt a feje, és addig se volt valami hatékony, kb. mintha egy sima színtelen filctollat használtam volna. Annyi pénzért, amennyiért osztogatják, nem éri meg szerintem. Viszont a végén lévő műanyag vacakkal egész jól hátra lehet tolni a körömágybőrt, én már csak arra használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.