s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: rohodi.mariann, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0,8% formaldehyddel.

Demonshadow

2019. szeptember 23.

Abszolút halottnak a csók esete. Felviszem a körmömre, de iszonyú hamar lekopik, csíkokban hámlik le a körmömről, plusz ha elfelejtem lemosni, és erre lakkozok rá, már az első, jobb esetben a második nap foltokban pereg le a festék. Semmi pozitív hatást nem fedeztem fel, mióta használom, csak a pénztárcám lett karcsúbb tőle. A szaga pedig borzalom, rosszabb mint egy körömlakknak, igazi tömény hígító. Abszolút nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

liliana26

2017. július 22.

Borzalmas! Néhány használat után becsomósodott és kifehéredett! Lehet termékhibás volt, nem tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Fgreta1

2017. február 10.

Végre egy körömerősítő ami használ is. Én naponta/kétnaponta újra szoktam kenni, már pár nap után látszik a hatása. (azért persze csodát senki ne várjon)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

szzh01

2016. március 7.

Körömerősítőt használok a kezemre csak, nem szoktam lakkozni a körmeimet mással; azt szeretem, ha szépen csillog és esetleg ad egy enyhe színt is, hogy ápolt legyen az összhatás. Erre a célra kerestem valamit, emellett döntöttem az itteni kecsegtető vélemények miatt. Tényleg iszonyú gyorsan szárad, mindössze 1-2 perc kell neki, ami hatalmas előny. Egy rétegben felkenve alig érzékelhető, a várt csillogás is elmarad. Két rétegben már összefüggőbb rózsaszínes felületet eredményez, de így sem csillog, szinte teljesen matt száradás után, sőt egy kicsit recés-sprődes lesz száradás után a tapintása a felületnek, olyan, mintha száradó körmökkel poros közegben lettem volna, és az beletapadt volna. Ezt úgy tudom megoldani, hogy rákenek egy réteg átlátszó fedőlakkot (az Essence gel-look top coat-ot használom, ami egyébként szuper), ezzel a kombóval már nagyon szép, minőségi összhatást tudok elérni és rendkívül tartós is így, akár 1-2 hétig nem kell hozzányúljak a körmeimhez, nem pattog le a vége. Amiatt kap egy nagyon gyenge 4 csillagot, mert önmagában a felület nem szép, csak kiegészítéssel, valamint brutál formaldehides, ha a bőrre kerül, nagyon szárít és nem is túl egészséges sajnos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 7.

Lilla91

2014. január 16.

Kb egy hete használom és eddig nagyon jó. 2 rétegben enyhén zózsaszín fényt ad, nem lesz matt egy nap után, gyorsan szárad, tartós, olcsó és az első körömerősítőm ami a formaldehyd tartalomtól függetlenül nem olyan büdös hogy kómába essek tőle :D majd később még jön az update az erősítő hatásáról is, de addig max pontot adom neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

mayc

2013. január 20.

Nagyon jó,imádom :) Iszonyat hamar megszárad,két rétegben használom alaplakknak. Bár azt nem vettem észre,hogy erősítette volna a körmeimet,azért még így is szuper szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Nico1984

2012. október 21.

Nekem még egy régebbi üveges van meg. Gyorsan szárad. A körmeimet erősítette valamennyire. Alap- és fedőlakknak is használom néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.