s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2016. április 22.

Ásványi kompakt púder.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

virag004

2019. november 29.

Ugyanilyen kinézetű kompakt púderem van, csak nekem nem tartalmaz ásványi anyagokat és sajnos nekem se vált be, egy ideig mattít, de nem túl sokáig, pár öra elteltével már kezd fényesedni a bőröm sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

dorcsigo

2016. február 25.

Kuponnal vettem (vagyis ilyen dm füzetből tépett cuccal), és nem bántam meg. Alapvetően reggel a krém utáni alapozó utáni fényességet szoktam ezzel fedni, napközben nem korrigálok. Szerintem jól fed, jó színt is választottam, nincs okom panaszra. Egy dolog zavar: nem volt hozzá semmilyen szivacs, amivel mondjuk hurcolhatóvá tehetném (bedobom a táskámba és napközben is jó lesz), ecsettel meg nem járkálok kis táskában. Szóval emiatt kap 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

nefelejts

2015. május 27.

Évek óta használom, de valamit megváltoztattak rajta, mert az utolsó amit vettem teljesen más állagú, mint a korábbiak. Kemény, nehéz kiimádkozni belőle a púdert. Korábban kicsit porolt, gondolom ezen próbáltak változtatni... Sikerült... Pedig a színe szép... Mást fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

anett21

2015. május 27.

Egyszerűen borzalmas. A színe jó lenne, de amint felviszem rá 1-2 órára már át is fénylik, és egyszerűen alig tudom felvenni az ecsetre..hiába próbáltam már mindenhogy: körkörösen, tapogatva, de egyszerűen sehogy se jó.Csak pénz kidobás volt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

dorci993

2014. május 13.

Egyszerűen borzalmas rajtam :( a legvilágosabbat vettem meg, de ezzel is kb. úgy nézek ki, mintha nem ismerném az önbarnító használatának ajánlott mértékét...szinte már narancssárga a fejem:( két "jó" dolgot tudok róla elmondani: hogy féláron vettem, szóval nem annyira bosszant a dolog, a másik pedig, hogy kb. egy-másfél óra és már nyoma sincs a bőrömön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Bibi

2014. február 23.

En is a 2es arnyalatot vettem meg atszamitva haccazert. Ugyanugy guggolva,taskaval, nagykabatban kinlodva, szerencsetlenkedve. Nem is tudtam rendesen megnezni a tesztereket,mivel jol be volt dugva egy sarokba,egy masik polc arnyekaban, szoval sok nem latszott. Nekem se tetszik,h se tukor,se puff, de megoldom. A Miss Sporty puder dobozkajabol kikukazom a pudert,ami tokeletesen fed es nem porol, viszont par perc mulva narancssarga lesz az ember feje tole, s bele fogom tenni ezt. Lattam videokat,h lehet a torott,porra valt pudereket javitani, uh csere lesz. Amugy jol fed, nem poros es legalabb a szint eltalaltam. Remelem hosszutavon is bevalik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.

Mildi

2014. január 15.

Most vettem meg a 188/002 változatát, kb. 1300,- Ft-ért. A színe miatt esett erre a termékre a választásom: a legtöbb kompakt púder túl világos az arcbőrömhöz. A tesztmintát csak guggolva tudtam elérni (nagykabátban, nagy táskával, nagy forgalom mellett), és nem volt egyszerű kisilabizálnom a színkódot se, de már beletörődtem, hogy a DM-ben nem lehet kipróbálni a sminkcuccokat. Szivacs vagy pamacs nincs hozzá, külön kell venni, ezért 1 pont levonás, egyébként nagyon szép végeredményt produkál: egészen apró szemű, ezért nagyon természetes hatású, szépen eggyé olvad a bőrrel. Szinte semmi illata nincs, vagy csak én nem érzem, de mivel az összetevők nincsenek a terméken, ezt talán sose fogom megtudni.

Update: Ripityára tört a púder a dobozban. :-( Pedig nem hordom magammal, a neszeszerben pihen, csak használatra veszem elő. Tehát ahogy elkezd fogyni, vékonyodni, baromi törékeny lesz. Nem ajánlom táskában hordozós púdernek. -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 15.

Lina14

2013. június 30.

Életem első púdere volt. túl poros hatása volt, még vékonyan felvíve is, pedig nekem tényleg nincs száraz bőröm. viszont ezek után még gyorsan át is fénylett, 3 óránál tovább nem bírta. a legvilágosabb is nagyon sárga volt a hófehérke bőrömre. nekem a mennyisége így sok volt, hogy nem szerettem, talán másnak jobban bejön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.