s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: dinacica144, Módosítva: 2016. április 22.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Jucushh

2015. február 9.

Az első pirosítóm, én még kör alakú kiszerelésben vettem. Gyönyörű, természetes arcpírt varázsolt, tartós és olcsón is jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

pm2013

2014. július 9.

A kedvenc arcpirosítómat - sajnos - már nem lehet kapni, így amikor a kiárusításon ráleltem erre a termékre, adtam neki egy esélyt. Valóban árnyalatfüggő a pigmentáltsága. Az 001-es halvány rózsaszín, a 002-es egy erősen pigmentált rózsafa (rosewood), míg a 003-as egy intenzívebb barnás árnyalat. Egyáltalán nem ismertem ezt a terméket és meglepett, hogy ebben az árkategóriában ilyen jó pirosítót találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 9.

_zsulu_

2014. május 8.

Érdekes, hogy sokan pont az erős színét említik... Biztos árnyalattól is függ (én a legvilágosabb 001-es árnyalatot vettem), de nekem nem tűnik túl erősen pigmentáltnak. A régi pirosítómból kevesebb kellett. Ezzel együtt szép a színe, természetes hatást kölcsönöz. A tégely nekem pici, mindig kikotrom belőle a púdert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

vvcs

2014. április 5.

Le volt árazva így azt gondoltam megéri kipróbálni. Elég tartós, a színe gyönyörűséges és szép természetes hatást kölcsönöz. Örülök, hogy megvettem!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Bebek

2014. március 30.

Huppsz. Elsőre annyit kentem fel vele az ecsettel, mint a régi pirosítómból. Az eredmény: szép nagy, erős bohócpír. :D :D Na de ha keveset viszek fel, teljesen jó az eredmény.
Szóval vigyázni kell vele, mert elég erős a színe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Szóval vigyázni kell vele, mert elég erős a színe. :)

vargakrisztina

2014. március 27.

Jól használva szép eredményt lehet vele elérni. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 27.

Jól használva szép eredményt lehet vele elérni. Szeretem.

Narim

2013. november 29.

Első pirosítóm és nagyon szeretem. Tényleg elég kevés is belőle, mert erős és sokáig tart. Bár nap végén -munka után - szoktam még egy icipicit felvinni az arcomra, hogy ne legyek olyan sápadt a villamoson. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

bambusz09

2013. október 6.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Szép, üde tekintetet kölcsönöz a viselőjének. Viszonylag tartós és jól építhető. Azonban tényleg vigyázni kell vele, mert könnyen erősre sikeredhet. Ezért mindig csak kicsit érdemes tenni az almácskákra. Ha vigyázunk vele, akkor nagyon természtes végeredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

ercsike76

2013. szeptember 16.

Hát én ezt hogy szeretem!!! Nagyon szép színe van, kaptam, ha jól emlékszem akkor 2es a színkódja. Nem pinkes, nem barackos...olyan természetes terrakottát tudnék rá mondani. Nagyon picike kell belőle, úgy nagyon natural. Ha sokat teszünk akkor bohóckodás lesz a végeredmény :-)
És nem pattiképző.
A finish picikét fényeskés, de nem csillámosan hanem olyan bársonyosnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

És nem pattiképző.

dinacica144

2013. május 20.

Szép halvány rózsaszín színe van az arcomon nem is kell ennél több mert eleve világos bőröm kicsit piros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.