s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2011. október 27.

Kétvégű szemceruza többféle színben.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dizabella01

2017. augusztus 11.

Sajnos gyengus. A zöld színű van meg. A bele nem elég puha, nem siklik a szemhéjon megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

MsKors

2017. január 22.

A barna-arany volt meg ebből, ajándékba kaptam. Icipicit mászkált, de nem volt félelmetes. Most, hogy látom mennyibe kerül, ár-érték arányában kifejezetten jó, megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Saria

2016. május 15.

Nekem a fekete-fehér változat van meg, kb 1-2 éve és még alig fogyott (őszintén nem is vagyok nagy szemceruzás, de "jó ha van" alapon megvettem).
A fekete szín kicsit "csúszós", könnyű elmaszatolni. Ha szemhéjalappal használom, akkor kicsit jobban megragad, de csak úgy simán felejtős. A színe élénk fekete, nem olyan nehéz vele dolgozni, elég puha, de én ezt abszolút nem bánom.
A fehér szín tényleg fehér, élénk, látványos, tökéletes. Ugyanolyan puha mint a fekete, viszont kevésbé maszatolós.
Az árához képest korrekt szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Az árához képest korrekt szerintem.

mujerconfused

2015. október 19.

Az arany-barnna változat van meg elég rég óta, kimondottan tartós, bár szerintem elég nehéz vele szép vonalat húzni, túl puha. Annyit tud, amennyit az ára sejtet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

lilion98

2015. szeptember 27.

Nekem fekete-fehér volt, a fekete részét nem szerettem mert könnyen elkenődött de a fehér felét elhasználtam, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

carolinett33

2015. április 19.

nekem a fekete-fehér volt meg, a fekete elkenődött mindenhonnan, a fehér meg darabos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

eveartstar

2014. március 17.

2013.12.28: Nekem is az arany-barna van meg, sajnos a zsírosodó szemhéjamon pár óra alatt elmászott.
Updét: Szemöldök ceruzaként tökéletes a sötétbarna színe a szemöldökömhöz. Van benne egy pár ilyen szál hiány és azt a lyukit festettem vele újra. Nem is látszik, hogy egyáltalán ceruza van ott. Szuperrr! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 17.

Lina14

2014. január 24.

nekem az arany-barna van meg. nos úgy kezdődött, hogy arany színű szemceruzát indultam keresni, és erre bukkantam. gondoltam plusz egy barna nem jöhet rosszul, főleg, hogy 1000.- 2 színért. kicsit túl krémesek, nem lehet elég vékony vonalat húzni velük, mert mire eljutok a szemem sarkához, és húznám kifelé, teljesen eltompul a hegye. nem elég pigmentált, így sokszor át kell mennem vele a szememen, és pár óra után elhalványodik/elkenődik( szemhélyalapozó kérdése). nem a legnagyobb kedvencem, de egy kis plusz szemhélypúderral lehet rajta javítani, ezért 4*
u.i.: a barna része erősen aranycsillámos, ezért nem valami természetes rajtam, így nekem felejtős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

dinacica144

2014. január 24.

Nekem a sötét és világos szürke van meg nem épp a legjobb szemceruzám..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Nekem a sötét és világos szürke van meg nem épp a legjobb szemceruzám..

jane79

2013. április 5.

Az arany-barna duo van meg. Meg vagyok vele elégedve, tetszik ez a párosítás, minősége is teljesen megfelelő.
Van egy régi ezüst-szürke duóm is, ott az ezüstöt nagyon sokat használom, ha nincs kedvem a feketével maszatolni, de a szürke olyan halovány....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.