s-he stylezone

Ár:   800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. január 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez egy speciális alaplakk, mely kiegyenlíti a köröm egyenetlenségeit.

Audry1

2019. szeptember 21.

Nekem sajnos nem hozta a hozzá fűződő reményeimet. Nem erősítette a körmöm, nekem maximum önmagában lett volna jó, viszont ezzel annyi baj van, hogy nehezen szárad és úgy érzem, hogy még száradás után sem 100%-os, nagyon gyorsan le is jön.
Amikor sajnos bevertem a körmömet és nőtt le a sérült rész, hát nem sokat ért a hullámon.
Nem venném újra és nekem ez sajnos 1 csillagot ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Nem venném újra és nekem ez sajnos 1 csillagot ért.

PSz

2017. április 14.

Úgy tűnik, ezt a körömlakkot kicsit átgondolták, és ami most van ennél a márkánál ezen a néven (más megjelenésű üvegcsében), az egy egész jó termék. Nem tapasztaltam tapadási problémát, és valóban egész jól kiegyenlíti a barázdákat. Minden magasfényű körömlakk alá használom, sokkal szebbek így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 14.

adra

2011. augusztus 31.

Ha körömfehérítő peel off lakkot akarnék, akkor vennék az oriflametől, mert ott kapható ilyen. Ez viszont mást ígér, viszont semmit nem ad... Fantasztikusan jó, de mire??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Ha lehetne, én átnevezném lehúzható körömmaszkra és azt hiszem evvel mindent el is mondtam róla. Mondjuk így belegondolva igazán innovatív termék és ilyen bociságokkal szoktak nagyon sok pénzt keresni a tengerentúlon, nem?! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

csillag1219

2011. augusztus 20.

Nem tartja be 100%-osan az ígéretét, nem minden egyenetlenséggel küzd meg, és elég vékonyan fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 20.