s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: g.lindus85, Módosítva: 2015. január 22.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon szép színe van, szépen fel lehet építeni, és éppen csak minimális csillogáat ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

stab

2018. június 12.

Nagyon erősen pigmentált, könnyű vele túlzásba esni, de ha érzéssel használja az ember nagyon szép természetes hatást tud vele elérni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

targa

2018. április 11.

Nekem is a 002-es árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Erősen pigmentált, alig kell beleérinteni az ecsetet, ezért óvatosan kell vele bánni. A Bourjois pirosítóm után nagy volt a különbség, ezt nem igazán kell építgetni. A tartóssága nekem megfelelő. Egy csillag mínusz, mert valamiért mindig eltörik használat közben, ahogy fogy az anyag. De lehet csak nálam jelentkezik ez a probléma, és nem a pirosító hibája :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Csillagporocska

2017. december 9.

Glamour-napok alkalmával szereztem be a 003-as árnyalatot. Gondoltam kipróbálok végre egy S-he terméket, és erre esett a választásom. Nem bántam meg, szeretem a színét, viszont erősen pigmentált, így valóban csak oda kell hinteni valamennyit az arcunkra az ecsettel. A tartósság nem az erőssége, ezen kívül ebben az árkategóriában szerintem ez a kis pirosító megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

HFanni22

2017. november 17.

A 002-es árnyalatot vettem meg. Több arcpirosítóval is próbálkoztam már, de mindig visszatértem ehhez. Ha biztosra akarok menni, mindig ezt választom: Sokáig elég, erősen pigmentált, nagyon szép a színe, természetesnek hat az arcomon. Az ára is oké. Nálam arcpirosítók közül ez a number one! ;-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

natulcien

2017. április 22.

003-as árnyalat tulajdonosa vagyok. Szerettem volna egy semleges meleg színű pirosítót, aminek egy darabig ez tökéletesen megfelelt. Olcsó, nagyon pigmentált, de emiatt nehezen lehet vele bánni. Könnyű túlzásba esni vele, és foltosodásra is hajlamos. Profi, vagy gyakorlott kezekben nagyon jó alternatíva, de szerintem nem kezdő pirosító. Jobb verziója ennek egy kezdő kezében az Astor Skinmatch 003-as Berry Brown árnyalata, de természetesen annak az ára már borsosabb. Kedvezményes napokon érdemes inkább beruházni arra a darabra. Összességében tehát nem rossz, de nekem kicsit téglapor hatása van a fapados kinézete, és állaga miatt. Valószínűleg ezért nem nyúlok érte mostanában. Nincs nagy élvezeti értéke a használatának emiatt. Praktikus, fapados kis pirosító ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

danyadi77

2017. április 21.

A 003-as árnyalatot vettem. Én csak "barnának" hívom, de persze nem olyan drasztikus. Kellemes szín az arcon, viszonylag tartós, könnyű vele dolgozni, árához képest meglepően jó, bár nincsenek luxus márkájú pirosítóim, így viszonyítási alapom sem. Kicsit porzik, de engem nem zavar, legalább könnyű lerázni az ecsetről a felesleget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

dzsanki

2016. április 13.

Meg vagyok vele elégedve, bevált, matt hatású, nem kopik, élénk színe van, jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Gina19

2016. április 10.

A 004-es árnyalatot vettem meg a múltkor kuponnal - ez az a változat, ami itt a képen is szerepel, és 4 árnyalatból tevődik össze. Bevált, mert jól mutat az arcomon, és tartós is, nem kopik le a nap végére. Illetve ha véletlenül nagyon piros, clown face lesz a végeredmény, akkor a legvilágosabb árnyalattal lehet korrigálni, finomítani a színen. Szebb a színe, mint az Alverde pirosítónak, amit eddig használtam. Ami kisebb negatívum, hogy eléggé porzik, belül a csomagolásán is mindenhol ott a cucc.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

sarkanyandi

2016. január 22.

A 001-es árnyalat az enyém, és a színe miatt vagyok oda igazából, maga a termék szerintem nem egy nagy dobás, biztosan van jobb meg rosszabb is. (Kb így vagyok maga a márkával is.) De a szín az pont hozzám passzol, életvidám arcom lesz mindig tőle, úgyhogy ezért szeretem. :) (Termék 3*, szín 5*)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.