s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Sminkek szájra

zfruzsi

2019. április 8.

A long-lasting vonalból van meg nekem egy ilyen szájfény és meglepően elégedett vagyok vele, pedig én nem vagyok egy nagy szájfényes. Egy sötétebb barnás színt vettem meg belőle anno és meglepő módon valamennyi színt is ad az ajkaimnak és szájfényhez képest kényelmes viselet és kibír néhány órát, de nyilván frissíteni kell a nap folyamán, mint minden szájfényt. Az applikátora nekem sem tetszik amiatt, hogy akarva akaratlanul is van egy-egy szál, ami szétáll és ez bosszant, de azért ez nem veszi el a kedvem a használatától szerencsére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Destinyh

2017. július 6.

Kiárusításon akadtam rá, mivel gyönyörű szép barackos árnyalata volt, ezért megvettem. Egyáltalán nem bántam meg, szép színe van, és eléggé pigmentált, ami nekem sem tetszik az az aplikátor, néha nagyon nehéz vele normálisan felvinni, de ettől függetlenül tetszik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Evelyn31

2017. március 29.

Kiárusításon vagy leárazáson akadtam rá,már nem emlékszem pontosan.Két színárnyalatot vettem.Tetszenek a színek,pigmentáltak,szépen csillognak...viszont a kefe vagy aplikátor én nem is tudom minek nevezzem borzalom...csak emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

tonhalacska

2016. január 5.

Szépen, erősen fénylik, közepesen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Szépen, erősen fénylik, közepesen tartós.

Handrea

2014. május 7.

Ma vettem meg a DM-be. Nagy csalódás :( Felkentem kb: negyed óra múlva semmi nem látszott belőle. 132-es színt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 7.

Nymeria94

2014. február 28.

Nekem sajnos nem vált be. :( Egy élénk pirosas színt választottam, de nem sok látszik belőle a számon, csak fényt ad neki és rajtam nem is valami tartós még akkor sem, ha nem eszek-iszok semmit. Biztos, ami biztos, azért elhasználom, hátha idővel megbékélek vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Lexiiii

2013. november 3.

Nagyon pigmentált, mégis természetes hatást keltő, nem ragadós szájfény. Szeretem használni, de nem túl tartós, szóval csak 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

WaterLily

2013. augusztus 1.

Ajándékba kaptam, aminek meg kell mondjam örülök, mert magamtól sosem próbáltam volna ki. Egy halvány rózsaszín árnyalatot kaptam tele pici szikrázó csillámokkal. Meglepődtem mennyire pigmentált, leköröz sok márkásabb és drágább szájfényt. Egyedül a szaga, ami picit zavar, ja és hogy szeret kifolyni, akármilyen erősen csavarom vissza a kupakot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

arybaba2

2013. június 3.

Ma szereztem be egyet leakciozva 400ra,egy szep pirosas arnyalat megis naturosabb a felvitelkor.csillogo de nekem bejon.eleg tartos is.eddig jo:)
Update:ugy vettem eszre hogy mintha kisebb retgben tovabb tartana mintha egy vastag reteget raknek fel.emellett amugy sem termeszetellenes hatas de nekem sokal jobban tetszik vekony retegben es persze sokkal takarekosabb is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 3.

Babus

2013. május 9.

Nekem egy pink árnyalat van meg és imádnivaló! Könnyű a felvitele, szuper pigmentált szájfényhez képest, és hidratáló hatása is van szerintem.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.