s-he stylezone

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. július 10.

Tökéletes styling, hosszan tart és nem kenődik el. Hát persze! A s.he stylezone SZEMCERUZA intenzív kifejezést ad szemeinknek és hosszan tartó hatást garantál.

AVoracsek

2020. október 26.

Kellemes, diszkrét szín. Könnyű vele bánni, könnyű felvinni. Elég tartós. Jó ár-érték arány. Én nagyon szeretem. Nagyon régóta ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

katalinmester13

2020. augusztus 5.

2018. június 13.
Az ide feltöltött képen egy Lady Ann szemceruza látható. Őt nem ismerem. Az én S-he szemceruzám a 005-ös sötétkék. Nagyon régi, sokszor használt, épp ezért már elég sokat veszített méretéből. Általában színt keresek, nem márkát. Akkoriban ez a kék tetszett a legjobban az összes közül. (Most is tetszik.) Puha, nagyon pigmentált, nekem teljesen jól működött. Az utóbbi időben kell már egy kicsit trükköznöm vele és minden más szemrevalóval. Satíroznom kell a ráncosodó szemhéjam miatt. De eddig semmi + teendőt nem adott. Szeretem.

2020. augusztus 20.
Teljesen elfaragtam. A legtökéletesebb kék a zöldes barna szememhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

2018. június 13.

2020. augusztus 20.
Teljesen elfaragtam. A legtökéletesebb kék a zöldes barna szememhez.

Kingucii

2017. január 25.

Ha nem irritálná a szemem nem lenne vészes, picit kenődik a sarkaknál. Elég pigmentált, de a nap végére kopik.
Újra nem venném, de tény,hogy van nála sokkal rosszabb szemceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Újra nem venném, de tény,hogy van nála sokkal rosszabb szemceruza.

Rivendell

2016. december 9.

Na most a nem rendeltetésszerű használatáról írok. Kellett hirtelen fekete ajakceruza a fekete rúzsom alá, és ez tökéletes választásnak bizonyult (ritka színű rúzsok alá szemceruzát használok olcsó alternatívaként). Mivel puha és krémes, nem szárította ki az ajkaimat, mint eddig az összes szemceruza, ráadásul hihetetlen tartósnak is bizonyult. Nyilván egy extrém rúzsnál minden trükköt bevet az ember lánya, hogy bombabiztos tartós legyen, de egy egész estét, és több pohár italt (szívószál nélkül) is kibírt, a szám közepén is alig kopott, és szerintem az is csak nekem tűnt fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

csibike100

2016. július 20.

Nekem a 011-es (lila) árnyalat van meg, nem túl pigmentált és a textúrája se a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

trudee

2015. január 3.

Szerintem ennyi pénzért nem rossz, vettem már drágábbat ami sokkal kevésbé látta el a feladatát. Tény, hogy én is többet várnék egy szemceruzától, pl. hogy lehetőleg egyáltalán ne kenődjön el, de ebben az árkategóriában olyan biztosan nincs. Szép a színe és könnyű vele dolgozni, nem fogom újravenni, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

emci91

2014. december 1.

A 02-es fehér árnyalat van meg. A vízvonalamnál szoktam használni, a krémessége először meglepett de ha hozzászokik az ember el tudja használni. Problémám még vele, hogy hamar lekopik, de legalább nem irritálva, csak szépen elhalványodik és olyan mintha nem is tettem volna oda semmit se. Nem hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

mgina007

2014. április 29.

Sajnos nekem nagyon nem vált be ez a szemceruza, amit igazán sajnálok, mert ez az első S-he termékem. Felkenni könnyű, de ugyanilyen könnyen elmászik a helyéről, folyamatosan figyelni kell, hogy ne legyen belőlünk panda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Kodi

2014. március 21.

A 8-as és a 16-os zöld színűek, és egy világoskék árnyalat tulajdonosa vagyok. Iszonyat puha, két használat után csutkára kopik, lehet hegyezni, gazdaságtalan, kissé talán csomosódik is. Nem túl tartós, viszont a színei szépek, drogériás viszonylatban gazdag színválaszték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

tavikacsa

2014. február 9.

Nehéz vele dolgozni, kemény. Nem túl tartós.
Nekem kék van belőle, kuka érett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Nehéz vele dolgozni, kemény. Nem túl tartós.
Nekem kék van belőle, kuka érett.