s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2013. november 8.

Kétvégű szemceruza

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Horvathangelika1

2019. június 24.

1000ft volt, annyit nem ért meg. Alsó vizvonalra használom a fehéret, a feketét még nem volt alkalmam kipróbálni. Sok óráig ott marad, nekem nem maszatos, viszont egy egyszerű kézmozdulattal le lehet szedni . Kezdőknek tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Andzsella

2018. július 20.

A legpigmentáltabb szemceruzám, viszont ezzel sem lehet elérni azt hogy az alsó vízvonal fehéren maradjon a felső feketén, mert egybecsúsznak egy szürke masszává :/ (pedig én szeretem így sminkelni a szemem) viszont külön-külön végzik a dolgukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

SzL

2017. december 29.

Fekete-fehér változat van meg. Nagyon krémesek, így a felvitelük egyszerű és nem karistolja a szemet. De sajnos ez a tartósság rovására megy. Alsó vízvonalban szoktam a fehéret használni, de elég hamar lekopik a szín a pislogás közbeni nedvesség hatására. A fekete párja picit jobban bírja de az sem marad ében fekete, hanem rajta is meglátszódnak a kopás jelei. Nem irritálta a szememet, ami azért számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

mariska6

2016. április 14.

Világos/sötétkék van meg. A színek szépek és jó erősek is, nem irritál. De csak néhány órára jó, aztán lemászik, maszatol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 14.

alinn

2016. március 25.

Még régebbről van egy világos/sötét kék meg egy lila, nem rosszak, de nem is a legjobbak, a sötét színeknek egyébként krémesebb állaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

7ot

2015. július 29.

Ismét egy általam feleslegesen vásárolt ceruza. Maszatol, ahol kéne, ott nem marad meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

murasaki

2014. április 23.

Egyszerű felvinni, de cserébe rettentően maszatolódik és kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Egyszerű felvinni, de cserébe rettentően maszatolódik és kopik.

b.jucy17

2014. március 14.

Nekem annyira nem tetszett, túl krémes a fekete is és a fehér is. Könnyen elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Lexiiii

2013. november 2.

Elég jó kis termék, azt teljesít amit ígér! Nálam ez 5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Elég jó kis termék, azt teljesít amit ígér! Nálam ez 5*! :)