S'nonas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Különleges összetételének köszönhetően ápolja és feljavítja a hajszerkezetet a hajtőtől a végekig. Vitalitást, selymes fényt ad a hajnak. Használatával a haj könnyen kezelhető, kifésülhető lesz. Nem nehezíti el, zsírosítja a hajat, alkalmas gyakori használatra is. Minden hajtípusra.

hagicica20

2013. május 7.

Eleinte nagyon szerettem én is és a hajam is, de egy idő után kezdte elzsírosítani a hajamat. Már a mosás másnapján, harmadnapja reggelén olyan volt a hajam, mint aki nem volt tusközelben vagy 6 napja. DE adok neki még egy esélyt a nyáron, mivel nagyon finom puha és csillogó a haj tőle. És nyáron többször mosok hajat, mivel nem annyira macerás a szárítás. Így másnaponta mosok hajat és nem fognak látszódni a slamposság jelei :) Csak azért 4 csillag mert télen nem hasznánható darab a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Cicka

2013. május 6.

Nekem ez most nagyon bevált.Olcsó,finom illatú,a haj selymes,könnyen fésülhető,rugalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.