s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zs.hencsi, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

zs.hencsi

2012. október 24.

Számomra az egyik legjobb férfi illat. Imádom. A párom is szerette, sokáig használta és jól állt neki. Most épp nincs belőle (nem is nagyon láttam mostanában sehol), de remélem ráakadunk még. Nagyon erőteljes illat, talán még közelről kicsit szúrós is lehet. Mégis én inkább melegebb időben szerettem a legjobban, mert az erőteljesség ellenére van benne valami könnyedség is. Nem meleg és összebújós illat, hanem dinamikus és szexi. Szerintem ez nem kisfiús, inkább egy magabiztos férfi illat. Számomra szexi és vadító. Imádtam szagolgatni a másik felem nyakán. Az üres üveget megtartottam és megszaglászom néha. Tartósságára sem tudok rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.