S-quito free

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Természetes alapú hatóanyagaival megbízható védelmet nyújt rovarcsípés ellen akár négy órán át, és legalább két órán át a kullancsok ellen is. Hűsítő és frissítő érzés.

Hatóanyag: 10,00 tömeg% p-mentán-3 ,8-diol, Reg: N-42.754

Kiszerelés 100 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jégvirág

2013. augusztus 31.

Intenzív citrusos(?) illata van. Nem nagyon tartja távol a szúnyogokat, ellenben a kutyámat annál inkább. Az úgy volt, hogy egy nyári napon gondoltam egy merészet, befújtam a szobámban az ablakkeretet ezzel a cuccal, hogy ne jöjjenek be a szúnyogok, pókok, stb. No, de ennek annyira intenzív a szaga, hogy nem bírtam megmaradni a szobámban, kutyám egyenesen menekült :D, szegényke. Másik történet, hogy szalonnasütéskor osztálytársnőm egyszer magára fújt ebből, a szúnyogok szinte glóriát alkottak a feje fölött :D. Szóval ennyire hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 31.

svivko

2013. július 16.

999 Ft-ért vettem a Dm-ben, és ajándékba jött hozzá a csípés utáni spricnike is. Valóban szeptemberre lejárnak, de direkt nyaralásra vettem, szerintem nem fog maradni belőlük. Olyan kis egynyári a kiszerelésük 100 és 8 ml-vel. :)
Az illata nem olyan erős mint az Off és hasonló cuccoknak, leginkább a szúnyogűző gyertyához hasonlít (citronellol, ugye).
Már használtam s-quito terméket, tökéletesen működnek, olcsóak, és és az incitől sem esek hanyatt. :) Sajnos ezen nem találom az összetevőket.
Nyaralás után update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Nyaralás után update.