S-quito free

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A spray illatanyag, tartósítószerek és színezékek nélkül megbízható védelmet nyújt rovarcsípés ellen akár négy órán át, és legalább két órán át a kullancsok ellen is. Hűsítő és frissítő érzés.

Tartalmaz 10 g / 100 g szek-butil-2-(2-hidroxi-etil) -piperidine-1-carboxylate/Icardine (Saltidin ®).

Kiszerelés 100 ml.

zsoffi

2014. augusztus 11.

Most vettem meg, a balatoni nyaralásra (amúgy a borítója kicsit megváltozott). Ez volt az egyetlen a dm-ben ami illatanyag mentes. Bőrtesztet már csináltam, ott megállta a helyét, teljesen szagtalan, selymes maradt tőle a bőrőm!
Megelőlegezek neki 4*-ot. Bővebb véleményt írok 1 hét múlva, a Balatonozás után :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.