S.T. Dupont

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. október 30.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: fekete bors, mandarin, egyiptomi geránium

Szívjegyek: cédrusfa, pomarosa, levendula

Alapjegyek: pacsuli, szantálfa olaj, ambermax

Lapo

2020. október 31.

Nagyon megkedveltem a márkát az utóbbi időben, mert az unisex illatait kivétel nélkül mesterműnek tartom.. minden tekintetben túlmutatnak designer besorolásukon és ár/érték-minőség arányban verhetetlen illatokat ismertem meg közöttük.
Gondoltam teszek egy próbát a Be Exceptional 2 tagjával, mert egyszerűen érdekeltek, hogy hozzák-e az eddig megismert szintet.
A külsőségek terén maximálisan.. nagyon minőségi érzetet kelt az üveg.. könnyű párhuzamot vonni a márka által készített és alapvetően védjegyének számító luxus öngyújtókkal kapcsolatban. Nehéz, gyönyörűen gravírozott fém kupak, letisztult, minőséget sugárzó aranyszínű betétes üveggel.
Kifújást követően kicsit megingott a lelkesedés, mert picit zavarosnak hatott elsőre, de néhány perc elteltével egy nagyon szép, nyugodt, a borostyánt szépen fűszerezett melegséget sugárzó illat kerekedik belőle.. Nem gondolom, hogy megüti pl. a Royal Amber szintet, de ennél sokkal semmitmondóbb/átlagos illatokkal is találkoztam sokkal nagyobb felhajtás és sokszoros ár kíséretében.
Egy igényes, jól szituált és tehetős férfi (min. 35 év) illata, ami mind a hétköznapokban, üzleti utakon és egy őszi estén történő randin is megállja a helyét. Nagyon tartós és kellő szilázzsal rendelkezik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 31.