S.T. Dupont

Ár:   16 300 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   16 300 Ft

Meghívás az Ezeregy Éjszaka Palotájába: fényűző keleties-fás illat.

Megjelenés éve: 2017

Illatösszetevők: fás jegyek, borostyán

S.T. Dupont Noble Wood EDP fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2400 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
S.T. Dupont Noble Wood EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 3200 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfüm, átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Pécs, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

galagonyanya

2018. április 1.

Mindennél jobban szeretem ezt az illatot, télen, mikor a szélvihar a havasesőt nekicsapkodta az ablakoknak, és márciusban, amikor a hóval csinálta ugyanezt, ez az illat volt az, amely a lelket tartotta bennem. Ami megvigasztalt, ami körbeölelt, ami a lelkemet simogatta. Fássága, fűszeressége, füstös ámbrája az Yves Saint Laurent Noble Leather-jét idézi s újabban rájöttem, hogy a Lattafa Raghbával is közeli a rokonság: édességébe vegyül egy kevés fás fanyarság, amit sokan "csavar"-nak hívtok, bár én mást értek ezen a kifejezésen. Ahogy múlnak az órák, úgy lesz egyre bensőségesebb, egyre érzékibb a kompozíció, én másnap imádom a hajamon, vagy egy héttel később a sálamon... Boldogság, hogy felfedeztem őt magamnak, soha rosszabb vakvásárlást...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.