S.T. Dupont

Ár:   12 390 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2019. július 16.

Ár:   12 390 Ft

Illatjegyek: bőr, ámbra, pacsuli, fás akkordok, oud, vörös áfonya, szantál, muskátli, sáfrány

S.T. Dupont Royal Amber EDP unisex fújósok
Ár: 1400 Ft, 2200 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Aerdna

2019. augusztus 30.

a mai nap második csalódása oud vonalon. sajnos nagyon nem működik rajtam. valószinüleg a gyümölcsök hiányoznak belőle nekem, ami viszont az oscar de la rentában maximálisan benne van. rajtam inkább fárfias illat, vagy nagyon nem illik az amúgy annyira nem csajos csaj egyéniségemhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Lapo

2019. július 16.

Hiszem, hogy vannak még ismeretlen gyémántok a niche, egyébként kétség kívül sokszor csodás, de legtöbbször illatélmény kategórián innen és világán kívül.. amiket a designer kategóriából ritkán emel fel a marketing a mainstream világ elé, ezáltal soha nem lesznek olyan ismertek, népszerűek és erényeik sem lesznek olyan széles körben méltatva, amit egyébként jogosan érdemelnének meg.. ezeket keresem továbbra is.. izgalmas, de sokszor csalódással teli „utazás” ez. Ez esetben nem ez történt..
Az illatban kifújást követően a kicsit virágos, fűszeres és némi száraz oud szinte percenként szépen csendesedik, majd kezdenek kicsit a fás akkordok előtérbe kerülni, ezt követően kezd a bőr alapot adni az illatnak. Fantasztikus élmény.. gazdag, minőségi illatvilág, régen találkoztam ilyen sokat változó illattal. Kellően más mint a ma megszokott illatok, ellenben a hűvösebb hétköznapokban is hordható csodás illatvilág. Abszolút unisex, évszaka az ősz és a tél, illetve kétség kívül 30 év fölött ajánlott.. hatótáv és tartósság szempontjából sincs szégyenkezni valója.
Az eddig együtt töltött néhány órás utazás változatos, izgalmakkal és élettel teli.. azt gondolom, nem kívánhatunk mást, jobbat egy ilyen árkategóriájú illattól (azon felül sem sokkal többet).. Csodás utazás ez.. Egyértelműen az idei év egyik nagy felfedezettje számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.