S.T. Dupont

Ár:   13 890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2019. július 16.

Ár:   13 890 Ft

Fejjegy: rózsabors

Szívjegyek: dohány, jázmin, maté

Alapjegyek: bőr, vanília

S.T. Dupont Vanilla & Leather EDP fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2400 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dormir

2019. november 29.

Finom, hideg, elegáns vanília. Nem kell félni a bőrtől, mert nem domináns benne.
Nekem egy francia villa, félhomályos előtere jut róla eszembe, ahol egy kényelmesen, de mégis rafináltan, csinosan öltözött, laza kontyos nő kihúz a cseresznye szekreterből egy pár bőrkesztyűt. A fiókban tartott ízes dohány aromája bejárta a puha bőrt,ami lágyan simul a nő karcsú kezére. Az ajtó félig nyitva, beáramilik a friss levegő, elegyedve a lakás, halovány, édesen ünnepi, vaníliás illatával. Béke és izgalom, ami legfőképpen a karácsonyi időszak sajátja.
Szerintem jól megkomponált illat, ami elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

Szerintem jól megkomponált illat, ami elég tartós is.

Lapo

2019. július 22.

Kifújást követően végtelenül finom, krémes vaníliás ostya jut róla eszembe.. kezdetben picit visszahúzódó..nem tolakodik.. soha nem éreztem még azt, hogy az első 5-10 percben visszafogottabb egy illat, majd a leszáradásában kezd el igazán élni, illetve megmutatkozni a külvilágnak a szilázsát is beleértve..Nagyon érdekesnek találom.. Ekkor még inkább nőiesnek mint unisexnek érezem, azonban amint elkezdik megtámogatni a bőrös akkordok, némi dohánnyal meghintve akkor válik számomra egyértelműen unisex illattá.. (akik a FÉRFI illatot keresik, továbbra sem járnak jó helyen, de sokszor ennél jóval nőiesebb illatra is ráhúzzák az unisex jelzőt.. én egészen biztosan és bátran fogom hordani, akár melegebb időben az esti programokon is)
Néhány összetevője ellenére nem egyhangú, szerethető, melengető, nyugalmat sugárzó, illetve szerintem ebben az árkategóriában (ami nevetséges a minőségét figyelembe véve) egy nagyon szép és kifinomult, minőségi, alapvetően őszi-téli illat..
Nagyon kevesen ismerik ezt a márkát és rá nézve nem is ordítja le az ember fejét a marketing plakát és kínáló pult belépve egy parfümériába.. azonban egyértelmű, hogy az erre fordítható összeget inkább illataik minőségére költik ezzel az új kollekcióval és próbálnak inkább más téren utat törni a nyilvánosság felé.. Meglátjuk, mennyire jó stratégia ez.. mindenesetre ez az illat csodálatos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.