Sába

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. október 5.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Testápolás

Védi a bőr normál egyensúlyi állapotát, megóvja savköpenyét, a bőr selymesen lágy tapintásúvá, rugalmassá válik.
Rendszeres használata fenntartja a bőr megfelelő hidratáltságát és optimális zsír tartalmát.
Megszűnik a fürdetést, zuhanyzást egyébként gyakran követő bőrfeszülés, kipirosodás, hámlás.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

senskin

2013. január 29.

Nagyon jó kis tusoló, nem kell sok belőle. Könnyű, kellemes citrusos illatú. Általában az illatmentes vagy enyhe illatú tusfürdőket részesítem előnyben. Ezt bátran használhatják az érzékeny bőrűek. Nem okoz kipirosodást, sem viszketést. Gyógyszertárban és az Auchan-ban kapható, de láttam már reform -bio drogériákban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.