Sabon

Ár:   17 480 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   17 480 Ft

Fejjegy: bergamot

Szívjegyek: ylang-ylang, jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: vanília, pézsma

Aquariusgirl

2020. április 24.

A világ legeslegeslegfinomabb jármin illata. Legszívesebbn fürödnék benne:-) Az ártatlan tisztaságillat, ami nagyon visszafogott jázminnal hódít. Egyetlen bajom van vele, de az nagyon komoly probléma, mégpedig a tartóssága. Merthogy, az nincs neki sajnos. Az Eau de Sabon kategória nem tudom milyen töménységet jelent, de leginkább semmilyet. Ezért biztosan nem fogom újra venni, na meg azért sem, mert itthon nem kapható :-) De mivel imádom, ezért max. csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 24.