Sahlini

Ár:   31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atlantide, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Ár:   31 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Az ezeregyéjszaka édes, narkotikus, orientális erotikája."

Kiadás éve: 2006

Illatösszetevők: neroli, zöld jegyek, narancsvirág, tubarózsa, jázmin, pacsuli, pézsma, szantálfa, vanília

Ár: 3500 Ft/ 5 ml + posta vagy Foxpost , Eladó: Ria13
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, vagy Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lina6

2021. február 14.

Nagyon kulonleges illat.
Sajnos rajtam nem tul tartos.
Inkabb noi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Nagyon kulonleges illat.
Sajnos rajtam nem tul tartos.
Inkabb noi

jakarika

Korcsoport: >54
2020. szeptember 2.

Celine Martin csodálatos , narkotikus parfümöt alkotott . Ahogy egy nő tudja megszólitani a többi nő lelkét. Nyugat és kelet találkozik ebben a kultikus parfümben. A gyengéd narancsvirág alapon nyugvó zöldes jegyek puhán ölelkeznek a kissé füstös vaniliával.Pacsuli és pézsma gazdagitja az összhatást, de csöppet sem harsogóan, csak csendben meghúzódva figyelik a hatást. Izgalmasan titokzatos parfüm. Egy indiai nő méltóságteljes , bölcs megjelenése a vibráló Európában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 2.