Sally Hansen

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanília, Módosítva: 2016. február 15.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   6,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

18K Gold körömágybőr eltávolító

Glycerin h 0 0Panthenol eo I v 0 0Hydrated Silica

Mimik

2015. december 13.

Nekem nagyon bejött. Elég csúnyák voltak a körömagybőreim, de ezzel nagyon jól vissza tudtam tolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Vanília

2015. augusztus 7.

Jól működik, eltávolítja a körömágybőr nagy részét és a makacsabb részeket fellazítja, azokat így könnyebb visszatologatni és ha kell, levagdosni (sajnos erről ez a portéka sem tud leszoktatni, ezért a 4 csillag...). A bőrvisszanyomó része nagyon klassz - elég erős, de gyengéd és amiatt nem sérti fel a bőrt. Külön erénye a stick-nek, hogy nagyon szép, elegáns, úgy néz ki, mint egy különösen csinos szempillaspirál. Egy aggályom van: lehet, hogy hamar elfogy, de arra gondoltam, hogy ha nem eléggé kiadós, akkor következőre a "rokonát", a nagyobb kiszerelésű Sally Hansen instant cuticle remover-t veszem meg (ami ugyan nem ilyen szép kiszerelés és nincs hozzá külön visszatoló, de a vélemények szerint nagyon sokáig tart) és ezt a kis ceruzát megtartom dekónak:) és visszatolónak.

Update: megérdemli az 5 csillagot - nem hittem benne, de pár hét alatt leszoktatott a körömágybőr nyiszálásáról, nagyon szépen a helyén marad a bőr

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Vitaminok: Panthenol