Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ayer02, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Króm finisű körömlakk.

Janina113

2017. szeptember 29.

Középiskolás koromban vásároltam ezt a lakkot, első látásra szerelem volt. Egy időben elég sokat használtam, de aztán eltűnt.... Pár napja tálaltam rá újra, és legnagyobb meglepetésemre ugyanolyan tökéletes állapotban volt, mint mikor megvettem. 9,5 éve érettségiztem.....:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

pomme

2015. szeptember 18.

Még az ősidőkből maradt egy ilyen lakk nálam, imádom, mert még mindig nem száradt be, ugyanolyan állagú, mint az elején. Elég gyorsan kopik, a fedőlakkot nem viseli el, kifakul tőle, de mindezek ellenére imádom, mert fél perc alatt megszárad, egy rétegben is tökéletesen fed és a karácsonyi időszakban igazi jolly joker.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

orsipanka

2013. július 13.

Még régebben vettem a Rossmannban 50 Ft-ért darabját. Szerencsére volt annyi eszem, hogy egyből 3-at vegyek, ebből már 2 elfogyott. Francia manikűrhöz használom a körmöm végére. 2 rétegben fed (ha kicsit beszárad a vége felé, akkor elég 1 réteg is), kb 5 napig bírja, nagyon gyorsan szárad. Amit még szeretek benne, hogy az egész üveggel el lehet használni, még a legalja sem szárad be. És ennyi pénzért nevetséges!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

claire83

2013. június 20.

Sikerült egyet beszerezni Amerikából, és egy szóval tudnám csak jellemezni: fantasztikus!!! Gyönyörű a fénye, sima felülete van, könnyű bánni az ecsettel, szépen terül a lakk, és egyetlen hátránya, hogy egész nap le sem tudja venni róla az ember a szemét. :) A tartóssággal sincs gond, egy hetet simán kibírt, pedig nem kímélem. Tuti beszerzek még többet is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

yvie

2013. március 15.

Up.:
Mivel most kibontottam kb 3 év után ezt az óriási üvegcsét, gondoltam lakkozok egyet. Muszáj megadnom neki az 5 csillagot, még mindig nem száradt be, semmi baja, hipergyorsan szérad, egy rétegben is pigmentált, még talán a színét is megszeretem:D Tettem rá mattito lakkot, hogy viccesebb legyen :D Azt hiszem tényleg érdemesebb belefektetni az ilyen lakkokba, mégha drága is, föleg ha van egy kedvenc nude árnyalat amit mindig hordunk.

Én anno a rossmanban vettem , és valami 100 ft-os áron , 2-3 éve :D
Én nem körömre használom, nekem nem jön be, hanem tárgyak díszítésére.
Amugy körömlakknak is nagyon jó, csak nem az én stílusom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Up.:

Én anno a rossmanban vettem , és valami 100 ft-os áron , 2-3 éve :D
Én nem körömre használom, nekem nem jön be, hanem tárgyak díszítésére.
Amugy körömlakknak is nagyon jó, csak nem az én stílusom

Blame

2012. augusztus 31.

Az egyik barátnőmnek van ilyen körömlakkja. Mikor megláttam nála egyből tudtam, hogy nekem ezt ki kell próbálni. >.< Főleg, hogy már egy ideje ilyen színű lakkra vadászok. Szóval nagyon de nagyon megtetszett. Szerelem volt első látásra. :D Nagyon szépen mutat a körmön és nagyon könnyű vele festeni, ezek mellett pedig gyorsan is szárad. A profilomon található "Pillangó" c. kép is eme "találkozásnak" a gyümölcse. :P Egyetlen hátránya talán annyi, hogy kb. 2-3 nap után elkezdett kopni pedig raktam rá fedőlakkot. De azért ez nem a világvége. Túl szép szín és az üvege is nagyon tetszik. Szóval nálam egyértelműen 5 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.