Sally Hansen

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vanity, Módosítva: 2014. november 17.

Ár:   35 000 Ft
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A szett tartalma:

- 1 db Deluxe LED-lámpa
- színes zselés körömlakk
- zselés alapozólakk
- zselés fedőlakk
- körömlakklemosó korongok (20 db)
- körömlakklemosó zselés lakkhoz
- rózsafa pálcika
- kétoldalú körömreszelő

Sally Hansen Sexy Curls szempillagöndörítő
Ár: 2000 Ft , Eladó: beautyanna
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy futárszolgálattal

csalibaba

2018. május 30.

Másfél évvel ezelőtt jutottam hozzá a Müllerben 16.000 forintért (utolsó darabok, szakadt doboz, 50%-os akció), azóta sima körömlakkal nem is festettem körmöt. Én az a típus vagyok, aki nem szeret se fodrászhoz, se körmöshöz, se kozmetikushoz járni, mert utálom az ottani ostoba bájcsevejt, amit minimum 1 órán át el kell viselnem, így mindent igyekszem otthoni megoldással kiváltani.

Másfél év alatt sokszor készítettem manikűrt, és mivel egy mosogatógép nélküli háztartást vezetek, nem is kímélem őket. Még az erőteljes takarítós heteken is 8-10 napot gond nélkül bírnak (baromi gyorsan nő a körmöm, így nekem egy hét után szokott látszani a lenövés, 2 hétnél tovább még sosem hagytam fent).
Szerintem maguk a lakkok eléggé túl vannak árazva (ha jól emlékszem 3500 forint körül van egy-egy lakk teljes áron), viszont tény, hogy rentegeg van bennük, így én azzal a néhány színnel operálok, amit kezdésnek megvettem az 50%-os akcióban).

Az eltávolítás egyszerű, vagy le lehet húzni, vagy le lehet áztatni a saját lemosójával (ezt egyszer már újravettem). Praktikusnak tartom, hogy volt kis brosúra mellé: lépésenként hogy kell manikűrt készíteni.
Én azt tapasztaltam, hogy érdemes 2 körben rálámpázni a rétegekre, és így 1 percig szárítani őket. Nagyjából mindennel együtt 1 óráig tart elkészülni, cserébe min. egy hétig tényleg tökéletes körmeim vannak.

Egyáltalán nem roncsolta a körmeimet, viszont azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy szoktam körömlakkmentes heteket tartani néha, így olyankor van idejük pihenni. Illetve az eltávolítás után nem rögtön festek, hanem fél - egy nap kihagyással. Általában este szedem le, éjszakára olajjal ápolom, és másnap délelőtt/délután készítek új manikűrt.

Egy csillagot levonok, mert a lakkok drágák, és kicsi a színválaszték (valamint lutri, hogy milyen szín van az üvegben, mert általában egyáltalán nem hasonlít az ábrázolt színhez). A lemosót és a lámpát nagyon szeretem, ezt más géllakkok színeivel is tudom használni, nem kell a sajátját megvenni. Az alap- és fedőlakk szintén nagyon jó, és itt abszolút pozitívum, hogy sok van az üvegben, másfél év alatt még nem kellett újat vennem, bár most már elég kevés lötyög csak az aljukon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

tkati

2017. november 22.

Ambivalens a tapasztalatom. Pozitívum: A körmömben kárt nem okozott, holott eddig két körmösnél is jártam, mindkétszer az egyébként erős, nem töredező körmöm repedezni, töredezni kezdett. Negatívum: Kèt hetet igér, de többszöri próbálkozás után sem tart egy hétnél hosszabb ideig, felpúposodik és lehúzható.

Buffer nincs a csomagban, nem is használok, szerintem azzal tartósabb lenne, de attól tartok, a körmöm megint töredezne, és nehezebb lenne leszedni is. A törlőkendő a patikákban kapható 70%-os alkohollal kiváltható. A csomagoláson a szín köszönőviszonyban sincs a lakk színèvel, és a DM-ben nincs minta. Itthon kicsi a színválaszték. A saját honlapján is ugyanez a panasz, hamar lejön, kicsi a színválaszték (pedig az USAban az itthoninál azért nagyobb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

buborepa

2017. május 18.

Kb 1 hónapja vásároltam a szettet, külföldön, akciósan! Akinek van lehetsége külföldön beszerezni inkább ott tegye, mert jóval olcsóbban hozzájuthat. Konkrétan nekem 14.000 Ft-ba került átszámítva! A vásárlás óta 4 alkalommal készítettem el a körmömet. Tehát ez azt jelenti 1-1 hétig bírták a strapát! Hozzáteszem nem sok kézügyességgel rendelkezem, így a festés nem volt tökéletes. Túlfolyt, rálámpáztam a bőrömre és ahogy próbáltam leszedegetni már eleve fellevegősödött... Tehát a körültekintő vékony felkenés és a bőrre került lakk eltávolítása lámpázás előtt nagyon-nagyon fontos! A színből csak 2 réteget használok, alatta base coat, tetején
top coat. Leszedés pofon egyszerű, körmöm egyáltalán nem roncsolódik! Az egész művelettel kb 40 perc alatt végzek!

3 kicsi gyerekem van, takarítok, kertészkedek, kesztyű nélkül, nem óvom a körmeim, így bírják az 1 hét - 8 napot, ami számomra kiválló teljesítmény, hiszen egy sima körömlakk sokszor egy mosogatást sem vészel át!

Plussz nem csak a saját lakkját használtam eddig mivel a géllakk nem olcsó, színválaszték is silány plussz van körömlakkom amik jobban tetszenek. Ezért vettem egy "körömlakkot géllakká transzformáló szert" ezt kevertem össze a körömlakkjaimmal és így UV lámpa alatt tudtam szárítani. Működik, 1 hétig ez is bírja!

Összességében elégedett vagyok a termékkeld

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 18.

Összességében elégedett vagyok a termékkeld

Gina77

2016. február 26.

Lehet én rontottam el valamit de nekem feljött 1 nap után, még próbálkozom. Megelőlegezek egy 3-ast.
A dm-ben 29999Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

A dm-ben 29999Ft-ért vettem.

gabbica

2016. január 25.

Karácsonyra kaptam ajándékba és imádom! Gyönyörű manikűrt lehet vele készíteni, őszintén szólva szebben meg tudom csinálni magamnak, mint a manikűrösök, akiknél eddig jártam (valószínű én vagyok ilyen szerencsétlen velük)....
Tartósságától nem vagyok elájulva, bár lehet még nem elég jó a technikám, de nekem egy hét után a vége el szokott kezdeni lepattogni. Végülis, amíg egy hétig minimum makulátlan a körmön, addig elégedett vagyok :) Igazából a szalonban készült sem volt tartósabb rajtam...A hozzá kapott lemosóval nagyon szépen le lehet oldani.
Nagy színválaszték nincs, nekem 3 árnyalat van meg, mind nagyon szép, de másabb, mint a dobozon! Kipróbálok majd más márkájú lakkokat is szerintem! :)
Az ára kicsit húzós, örülök, hogy ajándék volt, már hónapok óta szemeztem vele, de mindig lebeszéltem magam róla....DM kuponnal már egész tűrhető, és végülis szerintem hamar behozza az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Etee

2016. január 8.

Nekem és tesómnak nagyon bejött! Ebayen rendeltem Amerikából, így a teljes szett 5eFt + 10eFt postából kijött úgy, hogy kaptam hozzá 5 db egyéb színt is, amiket előbb- utóbb úgy is beszereztem volna ... :) Így, hogy ketten vagyunk rá, nagyon megérte és már visszahozta az árát.
Tartósságát nézve én még nem próbáltam a 2 hetet (most 10 napja van rajtam és leszedtem a lenövés miatt, jelentős kopás, repedés nincs - persze minimális igen, de leginkább csak én veszem észre, más nem)
Most próbáltam először nem a saját lemosójával használni és működött!!!!200Ft-os acetonos aveot használtam, szerintem bármelyik acetonos lemosó a alufóliás 40 perces módszerrel lehozza. Ezért én sem az alcoholos párnácskákat, sem a lemosóját nem veszem újra, csak a lakkokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Soly77

2015. december 9.

Upadate2: jöttem lepontozni! nem tudom mi romlott el mert mindent ugyanúgy csinálok de kb 1 hét után 1-1 körmömön feljön a széle és szépen le is tudom húzni az egészet! Még próbálkozom, de ha így marad nem lesz a barátom! és túladok rajta!

Update: változatlanul IMÁDOM, csak ezt használom már! Brutál módon megerősödtek a körmeim, nem győzöm reszelgetni olyan hosszúak és egészségesek amilyenek talán még soha nem voltak, se egy repedés beszakadás semmi! Azóta beszereztem pár színt (lilás, rózsaszínes, piros) így tudom kedvemre variálni! nagyon nagyon ajánlom!

Több mint két hete vásároltam hosszas gondolkodás után! Sok blogot olvastam, külföldieket is, videókat is néztem, aztán hosszas tépelődés után megvettem. Azt hiszem jól döntöttem, bár még van mit tanulnom a kivitelezésről, de hát ráérek! :) Nálam ami nagy pozitívum, hogy nem kell időpontot foglalnom a körmösnél stb, hanem akkor csinálom amikor én akarom, hátránya hogy jelenleg nincs akkora színpaletta ami mondjuk egy körmösnél fellelhető, meg azért valljuk be nem olcsó hogy az ember kapcsiból beruházzon vagy 5-6 színre. Mellette szól még ami a gél lakkozásnál alap hogy sokkal tartósabb mint a sima lakkozás! A leoldás macerás de meg lehet szokni! Ki fogok próbálni más márka alap, szín, és fedő gél lakkjait is! Sőt még meg fogom próbálni a két réteg közé sima lakk bűvészkedést is! Igaz pont tegnap vettem meg ebből a red my lips- et ami nagyon tetszik! A dm- ben érdemes venni mert a kedvezményeket be lehet váltani erre! Nem bántam meg, egyenlőre nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

bélám

2015. november 27.

Még nem adom fel, de nem vagyok teljesen elégedett. Többször is előfordult, h darabokban tudtam leszedni a lakkot a körmömről 6-7 nap után. Viszont van, amikor jól teljesít. Nem értem. Mindig mindent ugyanúgy csinálok, a körmeim szépen elő vannak készítve....
Kedves baobe, az én dobozomban is alig volt lemosó, az alján lötyögött csak valamicske. Nem fogom a folyadékot és a kendőket újravenni, más márkától kapható sokkal olcsóbb, az acetont még nem próbáltam.
A leoldás elég macerás számomra, mert állandóan leesnek a kis csomagok az ujjamról. Ti ezt hogy csináljátok?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

baobe

2015. november 25.

Kuponnal 25%-kal olcsóbban vettem, már vagy 2 hónapja, de még csak ma próbáltam ki. Az eredmény szép lett, tartósságáról később számolok be. Negatívum - számomra -, hogy a készlet csak piros lakkal kapható. Mivel én elég ritkán lakkozom pirosra a körmöm, rögtön vettem hozzá más színű lakkokat is. (Azért kipróbáltam a pirosat is: A képen inkább bordósabb árnyalatnak tűnik, a valóságban élénk piros.)
Furcsa módon az acetonos körömlakk lemosó flakonja viszont teljesen üres. Elpárologhatott belőle? Vagy eredetileg is üres volt? Nem tudom. Reklamálni nem akarok, mert már rég vettem.
Egy sima acetonos körömlakk lemosó is jó leoldásra? Vagy valami spéci leoldó folyadékot kellene vennem?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 25.

ladybird80

2015. október 4.

Sikerült a tavalyi Glamour napokon beszerzni a készletet és azóta csak nő a SH géllakk-gyűjteményem...egyetlen bánatom, hogy viszonylag kevés szín van, de a meglévőek szuper tartósak és szebben mutatnak, mint amikor a manikűröshöz jártam. Nekem is elég gyorsan nő a körmöm, így sokkal költséghatékonyabb otthon lakkozni, pikk-pakk megvan és sokáig kitart. Egy időben ismét próbáltam a sima lakkokat (kaptam párat ajándékba, és hajtott a kíváncsiság :)), de a géllakkoknak a nyomába sem értek.Egy jótanács: nem érdemes a saját márkás méregdrága leoldóját megvenni, bármilyen acetonos körömlakklemosó megteszi, ha bebugyolálva rajtahagyjuk 10-15 percig a körmön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.