Sally Hansen

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Sminkek szájra

Az intenzív Hydro-kollagén komplexum képlet szuper méretű ajkakat képez, professzionális bánásmód nélkül.
A kifejezetten színes, növelő színhatás, nagyobbító tükörragyogással tündököl az ajkakon.

Chrissy

2016. augusztus 6.

Az USA-ban vettem egyet, tombolt a szájfény & ajakdúsítás láz. Mindenki erőspaprikát csókolgatott meg fahéj illóolajjal kevert vazelint kent a szájára. Azaz majdnem mindenki. Én nem akartam ilyen extrém égő- csípős érzést és inkább megvettem ezt. Ebben csak bizsergető érzést keltő hatóanyag van, úgyhogy nem vörös és feldagadt ajkakat eredményez, hanem szép telt, csókos szájat. De ez amolyan Hamupipőke sztori, határidős a jó kinézet...ahogy az előttem szóló is írta, maximum 40-45 perc és annyi volt, visszatér a normál állapot.
A tükörragyogás pipa, gyönyörűén csillog. Nem ragad. Selymes anyag, kényelmes viselni. Nem szárít, nem hidratál.
Nekem ajaknövelőkènt a maximális hatást úgy hozta, ha előtte fogkefével átdörgöltem a szám, ezáltal megszabadultam az elhalt hámsejtektől és eleve vérbőséget okoztam. Így felkenve brutál jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Jucccc

2015. május 9.

Külföldi portálokon nagyon megoszlanak róla a vélemények, vagy istenítik, vagy fujjognak rá, szinte nincs középút. Nálam azonban valahol ott van. Többet vártam tőle, de semmiképp sem nevezném rossznak. Eddig csak online láttam, és rendeltem, de mostanában sehol nem látom. Felkenés után 3-5 perccel kezd hatni, akkor kezd bizseregni tőle a szám, és rendesen dúsítja is, a fénye pedig meggyőző, szépen csillog. Viszont elég rövid ideig tart ez a hatás, legfeljebb 40-45 percig, de inkább addig sem. Utána meg hiába kenegetem, már nem lesz olyan, csak ha teljesen lejön, és órák múlva újra használom. A színezett verzió hatása ici-picit meggyőzőbb, még inkább növeli az ajkakat, de az sem tartósabb. Hidratálásról nem igen beszélnék, bár rosszabb sem lesz tőle, de hosszú távon nem ápol, inkább csupán optikai a hatása. Véleményem szerint ez jellemző az összes csípős-ajakdúsítós termékre, átmenetileg szépek, de aztán elillan az eredmény. Ettől függetlenül a kategóriájában nálam a legjobb. Csak egyetlen jobb szájkencét tudok, de az nem dúsítós, viszont hidratál. Én hosszú távon a hidratálás mellett döntök, de ebből is szívesen betáraznék még, ha kapható lenne valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.